Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony (/showthread.php?tid=22130)

1 2


Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony - kamilszczepanik95 - 07.09.2010

Mam 106 litrowe akwarium. Mam skalara, gurami, mieczyka, neon czerwony, glonojad, danio różowe, Labeo, 2 gupiki. Czy mogę jeszcze dodać jakieś rybki do tego akwarium?


RE: Ilość.... - apri cort - 07.09.2010

Nie możesz, akwa nie jest wcale duże, a trzymasz ryby które wkrótce z niego wyrosną.

Skalar- do oddania
Gurami - do oddania
labeo- do oddania
mieczyk - do oddania

Może zostać zbrojnik czyli glonojad i ławica neonów, bo jeśłi masz jednego to możesz dokupić kilkanaście szt, do ok 15. A przy powierzchni albo grupa danio z 8szt, albo kilka samców gupika. Jak już tylko te ryby zostaną to możesz pomyśleć o grupie kirysów jednego gatunku na dno.

Ale najpierw zanim cokolwiek dodasz, to oddaj te ryby które wymieniłam.


RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony - kamilszczepanik95 - 07.09.2010

ale ja nie chciałbym ich oddawać. Tak w ogóle za ile dostałbym kasy? POMOC


RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony - susel - 07.09.2010

Max 10zł....ale oddaj za free lub wymień na neony Wink


RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony - apri cort - 07.09.2010

Daj ogłoszenie w dziale Sprzedam, może ktoś kupi za parę groszy.


RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony - kamilszczepanik95 - 08.09.2010

Dobra ,ale ja nie chcę ich sprzedawać. Po co mam to robić jak w ogóle mi się nie gryzą itp.????


RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony - apri cort - 08.09.2010

Na razie się nie gryzą, bo pewnie są młode. Ale labeo mają reputację strasznych zbójów, więc musisz być ostrożny. Szczególnie, że prawie wszystkie te ryby powinny być w akwa co najmniej 2x większym. Jak nie chcesz oddawać to stawiaj jakieś 300l i ryby zatrzymaj.


Szukam - kamilszczepanik95 - 08.09.2010

Jakie ładne i łagodne (już nie chodzi o cenę, może w małym stopniu) rybki pasują do akwarium. Bez wymieniania ile mam ich w akwarium, pojemność tylko ładne i łagodne i ładnie prezentujące się w akwarium...


RE: Szukam - apri cort - 08.09.2010

Nikt ci nie odpowie na takiego posta. Poza tym już ja wiem co ty tam masz w tym swoim akwa, więc sobie odpuść dokładanie ryb, najpierw oddaj te które są za duże do zbiornika 100l.


RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony - kamilszczepanik95a - 08.09.2010

Rybki napewno nie są młode. Urosły i mają z 2 miesiące a Labeo chowa się w zamku i wychodzi rzadko i nie gryzie tj. chowa się. Więc wszystko jest ok!