RE: Z czym trzymać Kiryski? -
mpc - 23.04.2010
Odpowie mi ktos na pytanie, czy Akary pomaranczowopletwe zjedza kiryski?
RE: Z czym trzymać Kiryski? -
apri cort - 23.04.2010
Kiryska raczej nic nie rusza, może pawiooka by wciągnęła
RE: Z czym trzymać Kiryski? -
mpc - 23.04.2010
apri cort napisał(a):Kiryska raczej nic nie rusza, może pawiooka by wciągnęła 
Super, a jak myslicie ile kirysek panda do 200L zeby czuly sie dobrze? 6? 8?
RE: Z czym trzymać Kiryski? -
bastekk - 23.04.2010
Ja bym nawet z 12 dał. Do swojej obsady 112l daje 5 kirysków panda + 5 otosków.
Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l -
viktor - 06.05.2010
Witam, czy mogę mieć bojownika wspaniałego z :
Skalarami
Neon Inessa
Mieczykami Hellera
Tetry czarne
Chcę kupić większe akwa coś 300 litrowe i dlatego się pytam.
Nazwa tematu została poprawiona.
Powinna opisywać problem.
Kejdi
RE: Obsada z bojownikiem -
choroba gupika - 06.05.2010
w 300l akwarium tak.
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l -
apri cort - 06.05.2010
No nie wiem. Skalary jak zechcą to go i tak znajdą i będą gnębić, a mieczyki też są dość ruchliwe i zaczepne. Możesz spróbować, ale nie będziesz go pewnie widywać i musisz zapewnić gęstą roślinność.
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l -
mcda-p - 06.05.2010
Wg mnie bojownik będzie w tym zbiorniku jak piąte koło u wozu. Do tej obsady warto dodać jakieś kiryski i ewentualnie małe pielęgnice.
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l -
viktor - 06.05.2010
a mam pytanie chcę mieć mech, hoduję już od 2 miesięcy mech z tej aukcji :
http://allegro.pl/item948785289_zestaw_rosliny_akwariowetanio.html
Dałem go na żwir i coś w ogóle nie rośnie..;/;/ nie wiem czy go do korzenia przywiązać?? jak myślicie?
2 pytanie mam grzałkę i chcę ją zanurzyć do wody żeby byla nad żwirkiem. Tylko czy mogę zastosować taśmę klejącą żeby kabel przyklejić?
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l -
ethnix - 06.05.2010
viktor napisał(a):a mam pytanie chcę mieć mech, hoduję już od 2 miesięcy mech z tej aukcji : http://allegro.pl/item948785289_zestaw_rosliny_akwariowetanio.html
Dałem go na żwir i coś w ogóle nie rośnie..;/;/ nie wiem czy go do korzenia przywiązać?? jak myślicie?
2 pytanie mam grzałkę i chcę ją zanurzyć do wody żeby byla nad żwirkiem. Tylko czy mogę zastosować taśmę klejącą żeby kabel przyklejić?
Nie będzie rósł na podłożu. Mchy najlepiej rosną na korzeniach/kamieniach. Możesz przywiązać cieniutką żyłką wędkarską.