Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
112l - skalary, neony, żałobniczki, zbrojnik, kiryski - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 112l - skalary, neony, żałobniczki, zbrojnik, kiryski (/showthread.php?tid=17961)

1 2 3


RE: Z czym trzymać Kiryski? - mpc - 23.04.2010

Odpowie mi ktos na pytanie, czy Akary pomaranczowopletwe zjedza kiryski?


RE: Z czym trzymać Kiryski? - apri cort - 23.04.2010

Kiryska raczej nic nie rusza, może pawiooka by wciągnęła Wink


RE: Z czym trzymać Kiryski? - mpc - 23.04.2010

apri cort napisał(a):Kiryska raczej nic nie rusza, może pawiooka by wciągnęła Wink

Super, a jak myslicie ile kirysek panda do 200L zeby czuly sie dobrze? 6? 8?


RE: Z czym trzymać Kiryski? - bastekk - 23.04.2010

Ja bym nawet z 12 dał. Do swojej obsady 112l daje 5 kirysków panda + 5 otosków.


Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - viktor - 06.05.2010

Witam, czy mogę mieć bojownika wspaniałego z :

Skalarami
Neon Inessa
Mieczykami Hellera
Tetry czarne


Chcę kupić większe akwa coś 300 litrowe i dlatego się pytam.

Nazwa tematu została poprawiona.
Powinna opisywać problem.
Kejdi



RE: Obsada z bojownikiem - choroba gupika - 06.05.2010

w 300l akwarium tak.


RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - apri cort - 06.05.2010

No nie wiem. Skalary jak zechcą to go i tak znajdą i będą gnębić, a mieczyki też są dość ruchliwe i zaczepne. Możesz spróbować, ale nie będziesz go pewnie widywać i musisz zapewnić gęstą roślinność.


RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - mcda-p - 06.05.2010

Wg mnie bojownik będzie w tym zbiorniku jak piąte koło u wozu. Do tej obsady warto dodać jakieś kiryski i ewentualnie małe pielęgnice.


RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - viktor - 06.05.2010

a mam pytanie chcę mieć mech, hoduję już od 2 miesięcy mech z tej aukcji : http://allegro.pl/item948785289_zestaw_rosliny_akwariowetanio.html


Dałem go na żwir i coś w ogóle nie rośnie..;/;/ nie wiem czy go do korzenia przywiązać?? jak myślicie?

2 pytanie mam grzałkę i chcę ją zanurzyć do wody żeby byla nad żwirkiem. Tylko czy mogę zastosować taśmę klejącą żeby kabel przyklejić?


RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - ethnix - 06.05.2010

viktor napisał(a):a mam pytanie chcę mieć mech, hoduję już od 2 miesięcy mech z tej aukcji : http://allegro.pl/item948785289_zestaw_rosliny_akwariowetanio.html


Dałem go na żwir i coś w ogóle nie rośnie..;/;/ nie wiem czy go do korzenia przywiązać?? jak myślicie?

2 pytanie mam grzałkę i chcę ją zanurzyć do wody żeby byla nad żwirkiem. Tylko czy mogę zastosować taśmę klejącą żeby kabel przyklejić?
Nie będzie rósł na podłożu. Mchy najlepiej rosną na korzeniach/kamieniach. Możesz przywiązać cieniutką żyłką wędkarską.