RE: Zobaczcie! -
Kobet - 06.04.2010
Ta welonka tu raczej nie pasuje...akwa za małe (dla molinezji zresztą też), potrzebuje innych parametrów wody niż pozostałe i generuje wielkie ilości azotanów. Tak więc welonka do oddania zdecydowanie. A dołożyłbym kilka małych kirysków, żeby i przy dnie coś się ruszało
Ale zaczekaj jeszcze na inne opinie, postów tyle pomysłów, może, któryś będzie Ci odpowiadał bardziej
RE: Zobaczcie! -
mcda-p - 06.04.2010
Absolutnie welonka do oddania! Potrzebuje chłodnej wody, dużej przestrzeni do pływania, rośnie bardzo duża! To największe nieporozumienie w tym zbiorniku. Poza tym trzeba pomyśleć nad szybkim oddaniem do adopcji molinezji.
Dąż do utworzenia takiej obsady:
-8x neon innesa,
-5x samiec gupika,
-ampularia
-5-6x kiryski pigmejskie.
RE: Zobaczcie! -
Maciek2468 - 06.04.2010
Dziękuje za dorady widzę że jesteście specjalistami....
Czy mogę kupić kiryski do zbiornika 50l? -
Maciek2468 - 10.04.2010
Czy moge kupic Kiryski panda tak z 3 do litrazu 50 l .....na wakacjach mam zamiar kupic akwarium 250 l tam natomiast kupie bocje a poki co moga byc kiryski
Nazwa tematu została poprawiona. Wątek przeniesiono do właściwego działu tematycznego.
maja
RE: Rybki -
sebol789 - 10.04.2010
Jak już to min.5 bo kiryski są stadne i raczej się tam powinny zmieścić.
RE: Rybki -
Maciek2468 - 10.04.2010
A bocje mog
ę do 250
.
Zdania zaczynamy dużą literą, a kończymy kropką, bądź innym znakiem. - ethnix
RE: Czy mogę kupić kiryski do zbiornika 50l? -
Crevan - 10.04.2010
Możesz
.
Zdania zaczynamy dużą literą, a kończymy kropką, bądź innym znakiem. - ethnix
RE: Czy mogę kupić kiryski do zbiornika 50l? -
sebol789 - 10.04.2010
Tak możesz, tylko też min. 5 bo są stadne.
RE: Czy mogę kupić kiryski do zbiornika 50l? -
peter10 - 10.04.2010
sebol789 napisał(a):Tak możesz, tylko też min. 5 bo są stadne.
5 sztuk to stado ?? mi się wydaje że grupa .
RE: Czy mogę kupić kiryski do zbiornika 50l? -
Crevan - 10.04.2010
Jemu nie chodziło ze to stado.
Tylko tak żeby te rybki czuły się w mirę dobrze.
Bo będą miały towarzystwo
.
Zdania zaczynamy dużą literą, a kończymy kropką, bądź innym znakiem. - ethnix