112 - obsada akwa po chorobie co i jak ???
- Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net
)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3
)
+--- Forum: Obsady (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47
)
+--- Temat: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? (
/showthread.php?tid=18202
)
1
2
3
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? -
Silverrro
- 13.03.2010
oKI
Ale czy pielęgnice ramireza nie zjedzą innych rybek ?