Akwarium 50 l - Maciek2468 -
Maciek2468 - 08.03.2010
Witam moje akwarium ma 43l mam tam filtr 450 l/h i mam w nim takie ryby :
3 Bocje Wspaniale
2(para)Molinezji
8 neonek
i ślimaka
Temperatura 24 stpopnie C
Czy moze takie zestawienie Co proponujecie dokupic a co sprzedac
Temat powstał z połączenia kilku dotyczących obsady tego akwarium.
Proszę nie dublować wątków i korzystać z opcji SZUKAJ :
http://www.akwaswiat.net/search.php?action=results&sid=2c8c0eae24118fa931a95e91afce9a84&sortby=lastpost&order=desc
Kejdi
RE: Akwarium 43l -
Piotrek1234 - 08.03.2010
Ja bym dokupił z 6 danio

A jakie masz rośliny?
RE: Akwarium 43l -
Maciek2468 - 08.03.2010
roslin nie mam duzo ale na dnie mam duzo skowkow kamieni itp
RE: Akwarium 43l -
apri cort - 08.03.2010
Nie słuchaj piotrka co za bzdury!!
Oddaj bocje i molinezje, możesz dokupić kilka neonów tego samego gatunku i kilka otosków. I to wszystko, innej opcji nie ma.
A jaki to ślimak?
Akurat neonom schowki do niczego nie są potrzebne, dokup rośliny i korzenie.
RE: Akwarium 43l -
Maciek2468 - 08.03.2010
Prosze o dorady innych
RE: Akwarium 43l -
Piotrek1234 - 08.03.2010
Apri ja wyraziłem tylko moje zdanie

Przecież każdy chce pomóc potrzebującemu a trzeba mieć kilka możliwości
RE: Akwarium 43l -
apri cort - 08.03.2010
Piotruś główna zasada jest taka, żeby nie radzić źle. Można mieć swoje zdanie, byle tylko nim nie szkodzić.
RE: Akwarium 43l -
hessusek - 08.03.2010
Maciek2468 napisał(a):Prosze o dorady innych
Twoja obsada jest do wymiany, apri dobrze Ci radzi.
RE: Akwarium 43l -
Maciek2468 - 08.03.2010
to ktoe sa do wymiany
RE: Akwarium 43l -
apri cort - 08.03.2010
Najprościej prosić innych, kiedy ci coś nie pasuje...
Mam się powtarzać??
Neon 8-12szt
otosek 5-6x
ślimak (swoją drogą wciąż nie wiemy jaki...)