Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Akwarium 50 l - Maciek2468 - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: Akwarium 50 l - Maciek2468 (/showthread.php?tid=18131)

1 2 3 4 5


Akwarium 50 l - Maciek2468 - Maciek2468 - 08.03.2010

Witam moje akwarium ma 43l mam tam filtr 450 l/h i mam w nim takie ryby :
3 Bocje Wspaniale
2(para)Molinezji
8 neonek
i ślimaka

Temperatura 24 stpopnie C

Czy moze takie zestawienie Co proponujecie dokupic a co sprzedac


Temat powstał z połączenia kilku dotyczących obsady tego akwarium.
Proszę nie dublować wątków i korzystać z opcji SZUKAJ :
http://www.akwaswiat.net/search.php?action=results&sid=2c8c0eae24118fa931a95e91afce9a84&sortby=lastpost&order=desc
Kejdi



RE: Akwarium 43l - Piotrek1234 - 08.03.2010

Ja bym dokupił z 6 danioSmile
A jakie masz rośliny?


RE: Akwarium 43l - Maciek2468 - 08.03.2010

roslin nie mam duzo ale na dnie mam duzo skowkow kamieni itp


RE: Akwarium 43l - apri cort - 08.03.2010

Nie słuchaj piotrka co za bzdury!!
Oddaj bocje i molinezje, możesz dokupić kilka neonów tego samego gatunku i kilka otosków. I to wszystko, innej opcji nie ma.
A jaki to ślimak?
Akurat neonom schowki do niczego nie są potrzebne, dokup rośliny i korzenie.


RE: Akwarium 43l - Maciek2468 - 08.03.2010

Prosze o dorady innych


RE: Akwarium 43l - Piotrek1234 - 08.03.2010

Apri ja wyraziłem tylko moje zdanieTongue
Przecież każdy chce pomóc potrzebującemu a trzeba mieć kilka możliwościSmile


RE: Akwarium 43l - apri cort - 08.03.2010

Piotruś główna zasada jest taka, żeby nie radzić źle. Można mieć swoje zdanie, byle tylko nim nie szkodzić.


RE: Akwarium 43l - hessusek - 08.03.2010

Maciek2468 napisał(a):Prosze o dorady innych
Twoja obsada jest do wymiany, apri dobrze Ci radzi.


RE: Akwarium 43l - Maciek2468 - 08.03.2010

to ktoe sa do wymiany


RE: Akwarium 43l - apri cort - 08.03.2010

Najprościej prosić innych, kiedy ci coś nie pasuje...

Mam się powtarzać??

Neon 8-12szt
otosek 5-6x
ślimak (swoją drogą wciąż nie wiemy jaki...)