Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
200l obsada - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 200l obsada (/showthread.php?tid=18231)



200l obsada - jaworek670 - 11.03.2010

Czy do 200l pasowały by takie ryby??
30 rozbor klinowych
2 gurami mozaikowe

Temat przeniesiony.
maja



RE: 200l obsada - Kaef - 11.03.2010

30 razbor ok
Gurami 1+2/3


RE: 200l obsada - justfilied233 - 14.03.2010

a może byś taką ładną Azje zrobił i dał.

20x razbora klinowa
1+2 gurami mozaikowe
8x sum szklisty
na dno 4-5 bocji karłowatych


RE: 200l obsada - jaworek670 - 15.03.2010

Mam 2 sumy i bocje wspaniałą już.

Proszę zwracać uwagę na poprawną pisownię - ethnix


RE: 200l obsada - ethnix - 15.03.2010

jaworek670 napisał(a):mam 2 sumy i bocje wspaniało juz

- masz więc bardzo źle. Bocja to ryba stadna (8-10 szt) i na zbiornik 3x większy niż posiadasz.
- jakie to sumy?