200l obsada -
jaworek670 - 11.03.2010
Czy do 200l pasowały by takie ryby??
30 rozbor klinowych
2 gurami moza
ikowe
Temat przeniesiony.
maja
RE: 200l obsada -
Kaef - 11.03.2010
30 razbor ok
Gurami 1+2/3
RE: 200l obsada -
justfilied233 - 14.03.2010
a może byś taką ładną Azje zrobił i dał.
20x razbora klinowa
1+2 gurami mozaikowe
8x sum szklisty
na dno 4-5 bocji karłowatych
RE: 200l obsada -
jaworek670 - 15.03.2010
Mam 2 sumy i bocje wspaniał
ą ju
ż.
Proszę zwracać uwagę na poprawną pisownię - ethnix
RE: 200l obsada -
ethnix - 15.03.2010
jaworek670 napisał(a):mam 2 sumy i bocje wspaniało juz
- masz więc bardzo źle. Bocja to ryba stadna (8-10 szt) i na zbiornik 3x większy niż posiadasz.
- jakie to sumy?