Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Przekarmienie - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Choroby ryb (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Temat: Przekarmienie (/showthread.php?tid=1878)



Przekarmienie - Przemka - 21.02.2006

Mój kuzyn strasznie prekarmił ryby w 100l wszystkie są mega grube co zrobić


Przekarmienie - Aaska15 - 21.02.2006

głodówke


Przekarmienie - mastacz - 21.02.2006

Przestac je karmic przez jakis czas lub zmniejszyc ilosc podawanego pokarmu.
Ja karmie 2 razy dziennie (rano wieczorem) a w niedziele kompletna glodowka - dla zdrowia i kondycji :twisted: