Przekarmienie - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Choroby ryb (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Temat: Przekarmienie (
/showthread.php?tid=1878)
Przekarmienie -
Przemka - 21.02.2006
Mój kuzyn strasznie prekarmił ryby w 100l wszystkie są mega grube co zrobić
Przekarmienie -
Aaska15 - 21.02.2006
głodówke
Przekarmienie -
mastacz - 21.02.2006
Przestac je karmic przez jakis czas lub zmniejszyc ilosc podawanego pokarmu.
Ja karmie 2 razy dziennie (rano wieczorem) a w niedziele kompletna glodowka - dla zdrowia i kondycji :twisted: