Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony -
kamilszczepanik95 - 07.09.2010
Mam 106 litrowe akwarium. Mam skalara, gurami, mieczyka, neon czerwony, glonojad, danio różowe, Labeo, 2 gupiki. Czy mogę jeszcze dodać jakieś rybki do tego akwarium?
RE: Ilość.... -
apri cort - 07.09.2010
Nie możesz, akwa nie jest wcale duże, a trzymasz ryby które wkrótce z niego wyrosną.
Skalar- do oddania
Gurami - do oddania
labeo- do oddania
mieczyk - do oddania
Może zostać zbrojnik czyli glonojad i ławica neonów, bo jeśłi masz jednego to możesz dokupić kilkanaście szt, do ok 15. A przy powierzchni albo grupa danio z 8szt, albo kilka samców gupika. Jak już tylko te ryby zostaną to możesz pomyśleć o grupie kirysów jednego gatunku na dno.
Ale najpierw zanim cokolwiek dodasz, to oddaj te ryby które wymieniłam.
RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony -
kamilszczepanik95 - 07.09.2010
ale ja nie chciałbym ich oddawać. Tak w ogóle za ile dostałbym kasy? POMOC
RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony -
susel - 07.09.2010
Max 10zł....ale oddaj za free lub wymień na neony
RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony -
apri cort - 07.09.2010
Daj ogłoszenie w dziale Sprzedam, może ktoś kupi za parę groszy.
RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony -
kamilszczepanik95 - 08.09.2010
Dobra ,ale ja nie chcę ich sprzedawać. Po co mam to robić jak w ogóle mi się nie gryzą itp.????
RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony -
apri cort - 08.09.2010
Na razie się nie gryzą, bo pewnie są młode. Ale labeo mają reputację strasznych zbójów, więc musisz być ostrożny. Szczególnie, że prawie wszystkie te ryby powinny być w akwa co najmniej 2x większym. Jak nie chcesz oddawać to stawiaj jakieś 300l i ryby zatrzymaj.
Szukam -
kamilszczepanik95 - 08.09.2010
Jakie ładne i łagodne (już nie chodzi o cenę, może w małym stopniu) rybki pasują do akwarium. Bez wymieniania ile mam ich w akwarium, pojemność tylko ładne i łagodne i ładnie prezentujące się w akwarium...
RE: Szukam -
apri cort - 08.09.2010
Nikt ci nie odpowie na takiego posta. Poza tym już ja wiem co ty tam masz w tym swoim akwa, więc sobie odpuść dokładanie ryb, najpierw oddaj te które są za duże do zbiornika 100l.
RE: Obsada 106l - mix do poprawy - skalar,mieczyki,danio,gonojad,labeo,gupiki,neony -
kamilszczepanik95a - 08.09.2010
Rybki napewno nie są młode. Urosły i mają z 2 miesiące a Labeo chowa się w zamku i wychodzi rzadko i nie gryzie tj. chowa się. Więc wszystko jest ok!