Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? -
misior.823 - 19.03.2012
taka mała sugestia, czy w tym forum potrzebny jest taki dział skoro nie potrafi nikt pomóc? Nie mówię na złość tylko stwierdzam fakty.
RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? -
grobel - 20.03.2012
(19.03.2012, 19:36)misior.823 napisał(a): taka mała sugestia, czy w tym forum potrzebny jest taki dział skoro nie potrafi nikt pomóc? Nie mówię na złość tylko stwierdzam fakty.
Myślę, że jak najbardziej, bo gdzie dzielić się doświadczeniem i skąd szukać informacji?
RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? -
misior.823 - 21.03.2012
tylko nikt tymi doświadczeniami dzielić się nie chce...
RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? -
toomeka@wp.pl - 21.03.2012
Misior ma rację.
Dział który umiera a nawet umarł śmiercią naturalną.
RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? -
victus - 21.03.2012
Wydaje mi się, że nawet nie miał okazji się narodzić
RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? -
wolfik - 21.03.2012
to dlaczego nic nie piszecie w tym dziale?
RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? -
misior.823 - 22.03.2012
(21.03.2012, 23:17)wolfik napisał(a): to dlaczego nic nie piszecie w tym dziale?
pewnie dlatego, że interesujemy się tańszą

akwarystyką słodkowodną, a nieliczni którzy mają pojęcie o solance totalnie olewają ten temat, dzięki czemu spokojnie można usunąć ten dział. Ludzie posty piszą , pytają ..i czekają jak głupi na odpowiedź

Ogólnie zauważyłem , że doświadczeni coraz rzadziej udzielą pomocy, tylko raz na jakiś czas wpadną żeby ochrzanić
"co wy doradzacie"

a gdzie byli przy zakładaniu tematu?...
RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? -
wolfik - 22.03.2012
Czyli ogólnie nie używasz, więc mamy usunąć ?
RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? -
Basteq - 22.03.2012
Czy kogoś kole w oczy istnienie tego działu??