Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Uwagi do forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Temat: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? (/showthread.php?tid=31938)



Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? - misior.823 - 19.03.2012

taka mała sugestia, czy w tym forum potrzebny jest taki dział skoro nie potrafi nikt pomóc? Nie mówię na złość tylko stwierdzam fakty.


RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? - grobel - 20.03.2012

(19.03.2012, 19:36)misior.823 napisał(a):  taka mała sugestia, czy w tym forum potrzebny jest taki dział skoro nie potrafi nikt pomóc? Nie mówię na złość tylko stwierdzam fakty.

Myślę, że jak najbardziej, bo gdzie dzielić się doświadczeniem i skąd szukać informacji?


RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? - misior.823 - 21.03.2012

tylko nikt tymi doświadczeniami dzielić się nie chce...


RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? - toomeka@wp.pl - 21.03.2012

Misior ma rację.
Dział który umiera a nawet umarł śmiercią naturalną.


RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? - victus - 21.03.2012

Wydaje mi się, że nawet nie miał okazji się narodzić Smile


RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? - wolfik - 21.03.2012

to dlaczego nic nie piszecie w tym dziale?


RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? - misior.823 - 22.03.2012

(21.03.2012, 23:17)wolfik napisał(a):  to dlaczego nic nie piszecie w tym dziale?

pewnie dlatego, że interesujemy się tańszą Big Grin akwarystyką słodkowodną, a nieliczni którzy mają pojęcie o solance totalnie olewają ten temat, dzięki czemu spokojnie można usunąć ten dział. Ludzie posty piszą , pytają ..i czekają jak głupi na odpowiedźSad Ogólnie zauważyłem , że doświadczeni coraz rzadziej udzielą pomocy, tylko raz na jakiś czas wpadną żeby ochrzanić

"co wy doradzacie" Smile a gdzie byli przy zakładaniu tematu?...


RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? - wolfik - 22.03.2012

Czyli ogólnie nie używasz, więc mamy usunąć ? Smile


RE: Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny? - Basteq - 22.03.2012

Czy kogoś kole w oczy istnienie tego działu??