Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Labidochromis sp. Hongi - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Ogłoszenia (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Forum: Sprzedam (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Temat: Labidochromis sp. Hongi (/showthread.php?tid=33300)



Labidochromis sp. Hongi - pawelmisiek - 02.08.2012

WItam , mam do sprzedania 8 szt. Labidochromis sp. Hongi 2-3cm , chce je sprzedac poniewaz chce w ich miejsce dac crabro a mam juz 3 gatunki w akwarium i 5 gatunek to zly pomysl. Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt na pw lub :
gg-3859528
tel- 506380904

Cena wynosi 5zl\szt poniewaz kupilem za 6zl\szt. Jestem z Myszkowa .
Lub zamienie na Pseudotropheus sp. Crabro