Dumny Skalar - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia zwierząt akwariowych (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Temat: Dumny Skalar (
/showthread.php?tid=35795)
Dumny Skalar -
SheerGhar - 23.04.2013
Stary bojowo nastawiony Skalar
RE: Dumny Skalar -
Bartek1 - 23.04.2013
Piękny zawsze chciałem mieć skalary,mieczyki ale wymiary akwarium mi nie pozwalają .
RE: Dumny Skalar -
edison - 23.04.2013
Młode pół roku i spokojne - 1,5 cm endlerków już nie ruszą choć czasami jak mu lata koło nosa to ....
RE: Dumny Skalar -
Kondziu360 - 23.04.2013
Przez wasze fotki na wspominki mi się zebrało, pozwolę sobie więc zaprezentować mojego podrostka... Parka niestety nie pływa już w moich zbiornikach, ale znalazłem im większy dom.
RE: Dumny Skalar -
Bartek1 - 23.04.2013
ikra skalarów??? dodawaj więcej zdj
RE: Dumny Skalar -
Kondziu360 - 23.04.2013
Ikrę akurat miały baaaardzo często, regularnie wręcz można powiedzieć. W zbiorniku na zdjęciu obecne były też Zwinniki Blehera więc nigdy nic z tego nie było. W aranżacji Black Water udałowało się doprowadzić do wyklucia, ale nie wykarmiałem narybku, więc też nici...
RE: Dumny Skalar -
Bartek1 - 23.04.2013
spróbuj ogrodzić ikre siatką od kotnika na przyssawki
RE: Dumny Skalar -
Kondziu360 - 23.04.2013
Kondziu napisał(a):Parka niestety nie pływa już w moich zbiornikach, ale znalazłem im większy dom.
Akwaria zostały zlikwidowane, to zdjecia archiwialne.
RE: Dumny Skalar -
SheerGhar - 23.04.2013
Kondziu pierwsza fotka masakra

pogratulować
RE: Dumny Skalar -
Norbert - 17.08.2013
(17.08.2013, 08:45)adlena napisał(a): nice pictures, thanks for sharing
A po polsku umiesz pisać? To forum polskojęzyczne a nie angielskojęzyczne.
A skalary jak skalary - bardzo ładne