Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) -
nefrete1 - 05.01.2009
19 grudnia zauważyłam maluchy gupików ukrywające się w mchu. Przeniosłam je do kotnika z plastikowej butelki i pończochy.
RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) -
bercia289 - 05.01.2009
bardzo ładne gupiki
RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) -
Seoo - 05.01.2009
piękne masz gupiki,mają bardzo ładnie ubarwione ogony.
RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) -
BlackHawk88 - 05.01.2009
1.To są rybki z własnej hodowli?
2.Daj więcej zdjęć.
3.Endlerki są super.
RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) -
VEGEtacja - 05.01.2009
nefrete jak zwykle pełen profesjonalizm, nawet przy zdjęciach gupików ; )
ryby i zdjęcia - bez zarzutów, wyborne.
RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) -
WazyL - 07.01.2009
bardzo ładne i mam to samo pytanie jak poprzednik BlackHawk88 czy te gupiki to z własnej hodowli
RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) -
wikiii - 07.01.2009
Pięne jak zwykle nefrete
Ostatnio tak sobie myślałam o zakupie gupików, ale jeszcze im zrobię krzywdę dając je do mojego 25l...
RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) -
nefrete1 - 08.01.2009
Dzięki wielkie za tak miłe słowa
Tylko młode są z mojej hodowli, bo dopiero 2 miesiące temu kupiłam gupiki.
Tu zdjęcia 3-tygodniowych rybek:
RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) -
Furion - 08.01.2009
Super, chyba zaczynają się wybarwiać, prawda?
RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) -
Neonka - 13.01.2009
śliczne gupiki, jakie ubarwienie! jestem ciekawa jakie będę małe

Świetna jakość zdjęć!

Jak maluchy jeszcze podrosną to fajnie by było gdybyś dodała foty