Postów: 12
2
Dołączył: 19.10.2013
Mam zamiar zrobić holendra 13,6L z bojownikiem.
Jakie kupić oswietlenie, filtr?
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
Oświetlenie 11w od Aquaela, a filtr to jakąś kaskadę małą.
Postów: 1,044
20
Dołączył: 22.05.2011
To już kup jakąś 30-45 litrów, a nie taką klitkę.
Postów: 31
5
Dołączył: 13.08.2013
witam,
czasami filtry wewnetrzne nie maja plasikowej okrywy na gabke np. AquaEl Turbo Filter 500
Czy gdy sie go wylaczy nie odpadna od gabki zanieczyszczenia?
AKCJA PROTESTACYJNA
CHCEMY LEPSZEGO FORUM Z AKTYWNYMI MODERATORAMI !!!
ŻĄDAMY ZMIANY MODERATORÓW .NIE POZWOLIMY NA CAŁKOWITY UPADEK FORUM!!!
Postów: 58
4
Dołączył: 24.03.2013
Postów: 417
0
Dołączył: 03.06.2014
Zależy. Jak jakieś liście się przykleją to odpadną. Ja teraz w krewetkarium robię tak, że zdejmuje filtr i wkładam gąbkę do kubeczka jeszcze w akwarium i dopiero wyłączam. Trochę syfu zawsze spadnie ale przynajmniej nie do akwarium.
Postów: 31
5
Dołączył: 13.08.2013
witam,
zdecydowałem się na akwarium ~30l 50x25x25
obsada 10x razbora galaxy
dużo roślin i kamieni, akwarium odkryte światło belka 13w led diversa
chcę żeby woda była dobrze filtrowana mechanicznie i biologicznie, dobrze napowietrzana z dobrą cyrkulacją. Jaki filtr polecacie? od razu mówię, że nie chcę wewnętrznego, zajmuje zbyt wiele miejsca.
AKCJA PROTESTACYJNA
CHCEMY LEPSZEGO FORUM Z AKTYWNYMI MODERATORAMI !!!
ŻĄDAMY ZMIANY MODERATORÓW .NIE POZWOLIMY NA CAŁKOWITY UPADEK FORUM!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2015, 20:15 {2} przez
yakotako.)
Postów: 68
0
Dołączył: 27.08.2014
Aquael mini kani 120. Koszt niewielki i filterek dobry.