14.06.2012, 11:34
Rybki pochodzą z nadwyżki z mojego akwarium, mają około 4 cm. Są pięknie wybarwione, w kolorach żółtym, niebieskim, czerwonym oraz wielokolorowe, pawie oczko oraz żółte Endlera.
Rybki trzymane są w dobrych warunkach, w napowietrzanym akwarium z utrzymaną odpowiednią dla nich temperaturą, karmione są karmą w płatkach oraz mrożoną.
Tylko i wyłącznie odbiór osobisty w Gostyniu.(woj. wielkopolskie)
Cena za sztukę to 1,5 zł, przy ilości większej niż 5 sztuk 1 zł :)
Dla zainteresowanych, zdjęcia zrobione jakiś tydzień temu, obecnie rybki są jeszcze ładniej wybarwione:
Zdjęcia rybek
Proszę pisać tutaj lub na priv :)
//nieaktualne!
Rybki trzymane są w dobrych warunkach, w napowietrzanym akwarium z utrzymaną odpowiednią dla nich temperaturą, karmione są karmą w płatkach oraz mrożoną.
Tylko i wyłącznie odbiór osobisty w Gostyniu.(woj. wielkopolskie)
Cena za sztukę to 1,5 zł, przy ilości większej niż 5 sztuk 1 zł :)
Dla zainteresowanych, zdjęcia zrobione jakiś tydzień temu, obecnie rybki są jeszcze ładniej wybarwione:
Zdjęcia rybek
Proszę pisać tutaj lub na priv :)
//nieaktualne!
