Postów: 74
10
Dołączył: 16.02.2010
Witam!
Mam zamiar założyć krewetkarium+ harem bojownika...

Postanowiłem mieć w nim:
1+2x Bojownik

10x krewetki Red Sherry
Jeśli chodzi o rośliny to:
mech javajski
moczarka argentyńska
rzęse
anubias
Co wy na to jestem otwarty na propozycje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2010, 13:38 {2} przez
akwabrw.)
Postów: 348
10
Dołączył: 27.01.2010
Postów: 74
10
Dołączył: 16.02.2010
Tak chce mieć w nim krewecie

Tylko nie wiem czy mogą być z bojownikami...
Proszę o szybką odpowiedż
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2010, 13:46 {2} przez
akwabrw.)
Postów: 151
30
Dołączył: 02.01.2010
mysle ze spokojnie mozesz jednego boja dac... albo ze dwa gupiki ale nie parke bo sie namnożą strasznie
Postów: 74
10
Dołączył: 16.02.2010
A nie mogę trzymać bojka 1+2+krewecie rc ???
I mam pytanie na jaką obsadę zmienić tę co teraz mam w 45l???
1x zbrojnik
2x neon inessa
2x platka
2x kardynałek chiński
2x mieczyk
4x rozbora klinowa
10x gupik + kilka narybku
2x kirysek spiżowy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2010, 14:01 {2} przez
akwabrw.)
Postów: 1,927
26
Dołączył: 07.01.2008
Bojownik nie nadaje sie do krewetek. Zje je. Nawet mały potrafi zjeść dorosłą krewetkę.
1x zbrojnik--->
2x neon inessa--
2x platka
2x kardynałek chiński
2x mieczyk
4x rozbora klinowa
10x gupik + kilka narybku
2x kirysek spiżowy
Tutaj zamień wszystko na harem bojownika + 7 razbor klinowych+ 5 kirysków pigmejków
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2010, 14:18 {2} przez
bercia289.)
Postów: 74
10
Dołączył: 16.02.2010
Ale mój kolega ma krewetkarium tylko że 30l i w nim trzyma 1+2 bojowniki i krewetki rc... Bojownik nie jest nawet nimi zainteresowany...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2010, 19:53 {2} przez
akwabrw.)
Postów: 1,927
26
Dołączył: 07.01.2008
Dziwisz się min dla bojownika to 30l, a 3l to on nawet nie ma gdzie pływać.Bojownik Twojego kolegi, pewnie mysli jak powiesić się na sztucznej roślince;/
Ja mam bojowniki w 200l i nie wiem jakim cudem samiczka najmniejsza samiczka szalała z krewetką w pysku, hmm dorosłą red cherry. Nawet nie wiem skąd wzięła się tam ta krewetka.
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2010, 17:00 {2} przez
bercia289.)
Postów: 74
10
Dołączył: 16.02.2010
Pomyliłem się

Ale u mojego kolegi żyją w 30l
Postów: 249
19
Dołączył: 30.12.2009
Co do rzęsy w akwarium to odbiera dużo % światła ;/ I zdecyduj się, albo krewety, albo bojownik (1!!!)