• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ryby w zbiorniku 72L - ocena obsady
#1

chciałbym się dowiedzieć czy mam za dużo rybek(lub jakieś usunąć i kupić nowe), a więc tak: 3 mieczyki(oraz 5 małych), 9 molinezji(oraz 5 małych), 3 neony, 4 kardynałki, 2 kiryski, 2 glonojady, 1 kosiarka, 2 gurami, 5 gupików oraz piskorek. czekam na odpowiedzi, z góry DZIĘKI!!! Smile

zbiornik 72 lSmile)

Nazwa tematu została poprawiona - powinna opisywać ogólny problem.
Wątek przeniesiono do odpowiedniego działu tematycznego.
Proszę nie pisać posta pod postem - korzystaj z opcji "edytuj".
maja
#2

Tak za dużo,usuń:
wszystkie mieczyki,molinezje,gurami,kosiarki,gupiki,kardynałki,piskorka,glonojady.

Możesz mieć:
10xneon
1+1 ramireza lub 1+2bojownik/prętnik
5xkirysek
5xotosek

-.-'
#3

Seoo napisał(a):Tak za dużo,usuń:
wszystkie mieczyki,molinezje,gurami,kosiarki,gupiki,kardynałki,piskorka,glonojady.

Możesz mieć:
10xneon
1+1 ramireza lub 1+2bojownik/prętnik
5xkirysek
5xotosek

kolego,jak doradzasz to dobrze,to nieprawda że piskorki tu nie mogą być bo trzyma się je w zbiornikach od 60 cm szerokości a więc kolega z góry może mieć te 5 piskorków.
#4

A ty jak piszesz to się zastanów, gdzie on napisał że akwarium ma długość 60cm?
Czytaj ze zrozumieniem,czy napisałem że nie mogą być w zbiorniku 60cm?Bo chyba nie!Ale i tak liczy się powierzchnia dna,nie tylko długość.

-.-'
#5

6x Kirysek
10-15x Neon jednego gatunku
1+1 Ramizery/ 1+2 Kakadu
6x Otosek

lub

4x Piskorek
xx krewetki RC
1+2 Bojownik syjamski\Prętnik karłowaty\P. Neonowy
10x Razbora Klinowa

lub, aby zostawic jak najwiecej twoich:

4x Piskorek
10-15x Neon
1+2 Bojownik/Kakadu/Prętnik Karłowaty\P. Neonowy lub 1+1 Ramizery
6x Kirysek

Ryby z Twojej obecnej obsady, których nie zawarłam w w/w, są nieodwołalnie do oddania...


Skocz do: