Postów: 176
19
Dołączył: 20.02.2010
tak na pewno musiał byś ją zalegalizować w Polsce (kolor butli ma znaczenie)
Disturbed Najlepszy zespól rockowo/metalowy \m/
Postów: 455
40
Dołączył: 18.08.2008
ale przemalować to chyba nie problem
Postów: 1,627
36
Dołączył: 16.01.2010
Victus
Ciśnienie ja rozumiem, że małe by samo wniknęło CO2 do wody ale jak mam wylot wody skierowany ku powierzchni wody i następuje jej tzw. mielenie to czy to nie spowoduje mieszania się CO2 z powietrza z wodą? Tak gdzieś czytałem, że to jest wystarczające ale nie wiem czy na takiej powierzchni co ja będę miał czy musi być znacznie większa.
Wiesz nie chcę na siłę usłyszeć odpowiedzi, że tak to mi wystarczy ale chcę mieć pewność, że wiesz o czym piszesz.
Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2010, 17:06 {2} przez
toomeka@wp.pl.)
Postów: 1,627
36
Dołączył: 16.01.2010
Problem z tym czy trafisz na nieuczciwego sprzedawcę gazu co Ci ją nabije
Postów: 779
29
Dołączył: 30.04.2009
Przy LT by wystarczyło, ale przy tym oświetleniu nie. Nie wiem co masz na myśli "mielenie", czy chodzi o to że wylot jest gdzieś w połowie zanurzony a połowa ponad taflą i dosyć mocno "bryzga" czy na zasadzie deszczowni, że mocno natlenia i woda szumi i też tam coś "mieli". W sumie zasada działania podobna, jednak zawartość co2 w powietrzu jest bardzo mała i wg mnie przez takie "mielenie" więcej co2 będzie się z wody wytrącać niż mieszać.
Pewnym można być tylko wiedząc, że każdy kiedyś umrze
Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl
805L
Postów: 1,627
36
Dołączył: 16.01.2010
http://www.allegro.pl/item985838813_gene...kazja.html
Czy ktoś miał styczność z tym? Jak tak to proszę o odpowiedzi jak to się sprawuje bo cena niska.
Postów: 859
38
Dołączył: 10.12.2008
Jak masz bardzo miękką wodę to możesz kupować.Przy twardej osadza się kamień i nie działa prawidłowo.Nie wiem czy się opłaca,jednak możesz spróbować.Osobiście nie znam osoby,która by to stosowała i nie wiem dokładnie jak chodzi,ale wyczytałem gdzieś tą informację odnośnie twardości wody.Poza tym nie wiesz na ile to starczy a wkłady kosztują ok. 30zł.Lepiej zainwestować w butlę ;]
Zapraszam na Dolnośląskie forum akwarystyczne
www.dfa.net.pl
Postów: 195
7
Dołączył: 16.12.2008
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2010, 19:22 {2} przez
Prezes-Artek.)
Postów: 138
16
Dołączył: 01.03.2009
Więc chyba nie warto takiej kupować?
Postów: 195
7
Dołączył: 16.12.2008
Po wypowiedziach sądzę, że lepiej zrobisz dokładając trochę i kupując butle w Polsce i mieć święty spokój.