Postów: 834
4
Dołączył: 27.12.2007
gwipaw napisał(a):Witam.
Jaki możecie polecić filtr do akwarium 200 litrów?
A jaki to ma być wew. czy zew.?
Postów: 18
5
Dołączył: 21.11.2008
Wolę wewnętrzny z deszczownią.
Postów: 59
22
Dołączył: 27.08.2008
Witam. Chciałbym abyście się ze mną podzielili na temat jaki mam kupić osprzęt i jakiej firmy do akwarium 200l. Dzięki za odpowiedzi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2008, 18:26 {2} przez
Kesi.)
Postów: 651
22
Dołączył: 18.05.2008
Pytanie najważniejsze ile masz na to kasy i co zamierzasz tam trzymać .
Młode ampularie do oddania !!!
Postów: 59
22
Dołączył: 27.08.2008
Znaczy się jak ja liczyłem to z akwarium wyszło mnie to 400 zł. Ale czekam na wasze propozycje??
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2008, 18:28 {2} przez
Kesi.)
Postów: 37
7
Dołączył: 14.12.2008
za 400 zł nie kupisz takiego akwarium.
Ja za samo szkło dałem 195+ pokrywa 150 nie licząc reszty osprzętu.
Więc albo zwiększ budżet albo kup mniejsze.
Akwarium 200l (obsada planowana)
-2+2 Skalary
-20 Neon czerwony
-8 Kirysek pstry lub panda
-8 Otosek
-1+1 Pielęgniczka ramireza
Postów: 53
9
Dołączył: 30.07.2008
powinieneś sie wyrobić z kasą na akwarium 112l lub 126l koszt akwarium + pokrywy około 200-220zł
więc zostaję ci jeszcze 180zł jak będziesz chciał to ci wszystko wypisze żebyś zmieścił się w budżecie
Postów: 59
22
Dołączył: 27.08.2008
Znaczy nie
dopowiedziałem nie kupuje nowej pokrywy tylko sam bym ja
zrobił
Chodzi mi o
grzałkę,filtr,napowietrzacz, no i
jakieś tam duperele jak kurtyna
napowietrzająca i mata
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2008, 18:42 {2} przez
Kesi.)
Postów: 327
1
Dołączył: 23.11.2008
Akwarium-180zł-200zł
Filtr-Jakiś wewnętrzny ok.30zł
np.
http://www.allegro.pl/item514335798_atma...ml#gallery
Filtr zewnętrzny,jakiś kubełek ok.200zł
Postów: 37
7
Dołączył: 14.12.2008
Michal1292 napisał(a):Znaczy nie dopowiedziałem nie kupuje nowej pokrywy tylko sam bym ja zrobił
Chodzi mi o grzałkę,filtr,napowietrzacz, no i jakieś tam duperele jak kurtyna napowietrzająca i mata
Filtr kubełek ok 200zł
grzałka ok 40 zł
napowietrzacz ok 50
Akwarium 200l (obsada planowana)
-2+2 Skalary
-20 Neon czerwony
-8 Kirysek pstry lub panda
-8 Otosek
-1+1 Pielęgniczka ramireza