• 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie
#51

Ja używam tetra tec ex 700 i jestem bardzo zadowolony: cichutki, łatwy w montażu, woda kryształ, polecam w 100%. Ja mam 200l profil. Możesz też pomyśleć nad JBL crystal profi e 900 ale jest droższy.

Piszę poprawnie po polsku
#52

a co polecacie z wew bo na kubełek mnie nie stac moze aquael turbo 1100
#53

być może dałby radę, albo aquael unifilter 1000

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#54

zastanawiałem sie nad kuphnem paletek ale niketótrzy mówią ze nie dam rady z filtrem wewnetrznym tylko kubełkiem musze jechac
#55

paletki to stosunkowo duże ryby i zależy w jakiej ilości miał Byś je, jak w małej to może dałby radę, ale jak już trochę więcej to na bank kubełekTongue^^

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#56

Trzciniak napisał(a):zastanawiałem sie nad kuphnem paletek ale niketótrzy mówią ze nie dam rady z filtrem wewnetrznym tylko kubełkiem musze jechac


do paletek to kubelek i RO musisz miec.
#57

Ale to zależy niektórzy mówią tak a drudzy tak a ja spróbuje po swojemu kupie na razie wewnętrzny i 4 paletki i będę sprawdzał testami parametry i zobaczymy jak to wyjdzie
#58

a jaki wewnętrzny kupisz?

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#59

A ja mam takie pytanie do prof.Animal: dlaczego aquael unifilter 1000 a nie 750? Unifilter 1000 jest przeznaczony do akwa od 250l do 350l natomiast unifilter 750: od 200l do 300l. Dodać żwirek, kamienie czy korzeń, tej wody wychodzi mniej w akwa niż 200l. Sama mam od tygodnia aquael unifilter 750 UV. Do niego można dokupić pojemnik BIO. W tym większym jest już w komplecie.
#60

aquael 1100


Skocz do: