Postów: 30
1
Dołączył: 22.02.2009
Ja używam tetra tec ex 700 i jestem bardzo zadowolony: cichutki, łatwy w montażu, woda kryształ, polecam w 100%. Ja mam 200l profil. Możesz też pomyśleć nad JBL crystal profi e 900 ale jest droższy.
Piszę poprawnie po polsku
Postów: 106
11
Dołączył: 15.02.2009
a co polecacie z wew bo na kubełek mnie nie stac moze aquael turbo 1100
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
być może dałby radę, albo aquael unifilter 1000
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 106
11
Dołączył: 15.02.2009
zastanawiałem sie nad kuphnem paletek ale niketótrzy mówią ze nie dam rady z filtrem wewnetrznym tylko kubełkiem musze jechac
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
paletki to stosunkowo duże ryby i zależy w jakiej ilości miał Byś je, jak w małej to może dałby radę, ale jak już trochę więcej to na bank kubełek

^^
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 192
7
Dołączył: 15.01.2009
Trzciniak napisał(a):zastanawiałem sie nad kuphnem paletek ale niketótrzy mówią ze nie dam rady z filtrem wewnetrznym tylko kubełkiem musze jechac
do paletek to kubelek i RO musisz miec.
Postów: 106
11
Dołączył: 15.02.2009
Ale to zależy niektórzy mówią tak a drudzy tak a ja spróbuje po swojemu kupie na razie wewnętrzny i 4 paletki i będę sprawdzał testami parametry i zobaczymy jak to wyjdzie
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
a jaki wewnętrzny kupisz?
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 37
6
Dołączył: 20.02.2009
A ja mam takie pytanie do prof.Animal: dlaczego aquael unifilter 1000 a nie 750? Unifilter 1000 jest przeznaczony do akwa od 250l do 350l natomiast unifilter 750: od 200l do 300l. Dodać żwirek, kamienie czy korzeń, tej wody wychodzi mniej w akwa niż 200l. Sama mam od tygodnia aquael unifilter 750 UV. Do niego można dokupić pojemnik BIO. W tym większym jest już w komplecie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.03.2009, 19:35 {2} przez
Olek.)
Postów: 106
11
Dołączył: 15.02.2009