Postów: 37
4
Dołączył: 01.03.2009
Małgorzata-nie ufaj temu co pisze na opakowaniu.Jakby każdy tak patrzył na opakowanie i patrzył jaki filtr do jakiego litrażu to ludzie by używali w 300l Aquaela fan 3 który rzekomo nadaję się do tego litrażu,ale jednak każdy akwarysta wie że ten filtr dobrze sprawuje się w 112l w większym litrażu już gorzej .Nad filtracja jest przydatna,zwłaszcza w filtrach wewnętrznych.I jeszcze zależy czy ktoś ma akwarium roślinne z drobnicą czy bądź z dużymi rybami,ale to inna kwestia.
112l-Meeki
53-Krewetkarium
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.03.2009, 22:44 {2} przez
Radeek.)
Postów: 3
0
Dołączył: 21.03.2009
tetra tec 1200
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2009, 15:15 {2} przez
Olek.)
Postów: 106
11
Dołączył: 15.02.2009
Heh dobry zart 1200 xDD
Kolega 1200 to mam wirówke a tak kupie sobie tetre 700 i fana 2 i jest super nadfiltracja
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2009, 15:15 {2} przez
Olek.)
Postów: 192
7
Dołączył: 15.01.2009
Trzciniak napisał(a):Heh dobry zart 1200 xDD
zart? to byla by super opcja. masz zle podejscie- najpierw teoria i kompletowanie sprzetu a potem praktyka. z Twoim podejsciem wroze Ci choroby, a przy paletkach o nie bardzo latwo.
Postów: 37
4
Dołączył: 01.03.2009
a po co tetra 700 i wewnętrzny fan 2 jak można go zastąpic jedną tetrą 1200 która wydajniejsza jest od tych dwóch filtrów i nie szpeci akwarium jak filtry wewnętrzne(Fan 2)
112l-Meeki
53-Krewetkarium
Postów: 106
11
Dołączył: 15.02.2009
w Akwarium potzrebna jest Filtracja [biologiczna] Jka i zarazem Filtracja
[mechaniczna]
Postów: 37
4
Dołączył: 01.03.2009
To zapytam sie ciebie jakie są filtracje w kubełku?Odpowiedz brzmi ta i ta.
112l-Meeki
53-Krewetkarium
Postów: 22
4
Dołączył: 10.02.2009
witam
mam pytanie mam 200l akwa i ogrzewam ten zbiornik 100w grzalka czy jest wystarczajaca na taki zbiornik by ogrzac wode do 24 stopni.
(tempereatura w pokoju jest 23stopnie)
pozdrawiam
Postów: 2,822
33
Dołączył: 22.12.2004
Powinno wystarczyć, będzie po prostu dłużej grzać jak się włączy (zakładam, że to grzałka z termostatem).
Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !
Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
Postów: 22
4
Dołączył: 10.02.2009
tak z termostatem jest ta grzalka Aqua szut
a czy ta grzalka bedzie wiecej pradu pobierac niz grzalka 200watt