16.04.2009, 17:26
Nie chodziło mi tylko o to że twój zbiornik jest b.ładny(nie uważam też że jest to najlepsze słone akwa jakie widziałem). Ale też o to, że taka fotorelacja uświadomiła mi że słona woda nie jest taka straszna i nie trzeba wydawać fortuny rzędu 10,000.
Dawid
200L
