21.02.2006, 20:22
Dziś rano zdechł mi kardynałek, miał bardzo duży brzuch i łuski wydawały się odchylone od ciała, na forum
" Ryby" dowiedziałem się, że może to być puchlina brzuszna. Chciałbym wiedzieć na przyszłość co robić?
" Ryby" dowiedziałem się, że może to być puchlina brzuszna. Chciałbym wiedzieć na przyszłość co robić?
