25.08.2009, 18:28
niedawno do mojego zbiornika zakupilem 4 Bocje Wspaniale, wczoraj zaowazylem ze dwie z nich maja jakby wyblakle czarne paski pozostale dwie sa bez zmian. Co to moze byc? i jak temu zaradzic. PH =7 twardosci wody nie sprawdzalem. Prosze o podpowiedzi
