01.09.2009, 19:00
ale to bez wody siedzi.... na pokrywie (czystej na dodatek) jak o to teraz zadbac???????!!!!!!!!!!! Czy to ma szanse przezyc???
Jezeli jestes w sytuacji bez wyjscia, trzeba wyjsc wejsciem.
http://www.akwaswiat.net/-ok-25l-tygodni...12460.html
http://www.akwaswiat.net/-70l-barwniaki-...377-2.html
http://www.akwaswiat.net/-ok-240l-ogolne...#pid120221
