22.09.2009, 00:30
maja napisał(a):Wyszło całkiem nieźle. Korzenie trochę kiepsko rozmieszczone - brak punktu skupienia. Jednak to nie problem, jak rośliny się nieco rozrosną będzie czas na przemeblowanie i dopracowanie aranżacji.No właśnie cos mi nie pasuje i dlatego przemebluję ) Choc sie trochę o roślinki boję...
maja napisał(a):W tym tle już nic nie wycinaj - tak jest dobrze i naturalnie.W tle z tyłu u góry muszę wyciąć otwory na kable bo teraz tego się zamocować nie da
maja napisał(a):Daj Boże żeby wszyscy tak startowali swoje pierwsze akwarium - naprawdę warto było ci poświęcić czas i dawać te wszystkie radyTeraz to się spłoniłam jak nastolatka... Ale muszę się jeszcze tak dużo nauczyć

maja napisał(a):I pomyśleć, że w pierwotnym założeniu miał to być "mało wymagający zbiornik z żyworódkami
[quote=Pysia]
Cierpię na ogromny bark czasu. Mam dwie prace, trzy psy i kota. Do tego dom. Akwarium ma być nie po to aby ciągle przy nim robić ale dla ozdoby i obserwacji dla odstresowania sie. Dlatego pragnę wszystko urządzić tak aby co dwa tygodnie tylko wymianiać część wody. Na to czas mieć będę
Cytat:A ja wiedziałam że tak będzie. Jak mnie coś zapali to koniecA witam witam Wszystkich bardzo serdecznie!
maja napisał(a):No i skąd ty wzięłaś ten czas?Ja naprawdę mam go strasznie niewiele. Ale w myśl japońskiego przysłowia: " Jak nie masz czasu to znajdź sobie dodatkowe zajęcie" staram się poszerzyć dobe
[quote=maja]Teraz to już naprawdę witamy w gronie nałogowych akwamaniaków hahaha.
Mój małżonek cieszy się mniej hahahaha
Nałogowe pasje miewam od lat. Nie znikają tylko jest ich coraz więcej
W czasach kiedy życie jest stresujące a Świat pędzi na złamanie karku pasje są tym, co trzyma mnie przy zdrowych zmysłach
Pozwalają mi się codziennie uśmiechać, a co za tym idzie - kochać ludzi
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html


