Sonda: Jak Ci się podoba mój Chaos?
Podoba mi się Bardzo
Podoba mi się
Jest średnio
Nie podoba mi się
    Wyniki sondy

  • 21 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak .
#16

apri cort napisał(a):Co do odczytów to Ci nie podpowiem, bo nigdy u siebie nie robiłam testów.
Znaczy ja przesadzam i niepotrzebnie się stresuję je robiąc? Ale muszę się nauczyć tego, aby potem wiedzieć co i jak i przeciwdziałać paskudztwu wszelakiemu!
apri cort napisał(a):Ale zakładając swoją 240tkę użyłam kilkudziesięciu litrów z dojrzałego akwa i po kilku dniach wbrew wszelkim zasadom pływały ryby. Minął miesiąc i wszystko jest ok. Rób codziennie niewielkie podmiany i będzie dobrze.
A co do zbrojników to są odporne bestie, znałam przypadek zbrojnika, który żył niekarmiony kilka miesięcy w niefiltrowanym, nienapowietrzanym zbiorniku. Chciałam go ratować, ale właściciele byli do niego bardzo "przywiązani". Tak bardzo, że zupełnie zapomnieli o nim i zdechł, bo z tej szklaneczki ... wyparowała cała woda... makabra!
Ja tylko wymoczyłam filtr w brudach i ze 3 l ich wlałam do akwa. W sobotę wleję znowu ze 3 l.
Pisałaś o codziennych podmianach. Do tej pory nie podmianiałam nic. To źle? Mam jutro podmienic? I ile jeżeli tak? I nalać kranówki? Zimnej czy ciepłej? Wodę ciepłą nie mam z wodociagu tylko z podgrzewaną w piecyku gazowym Wink

Juz chyba wiem dlaczego mam ten "film" na lustrze wody. Dwa dni akwa stało odkryte.... Wyczytałam, że przy grubej ilości tego ryby mogą zacząć cierpieć na przyduchę. Jutro wyzbieram to za pomoca butelki lub słoika delikatnie z lustra. To cieniuteńka warstwa ledwo widoczna, ale jest. I mam zamiar jej się pozbyć!

Dzisiaj parametry piękne Smile Woda nadal krystaliczna. Film na lustrze ściagnięty. Kabomba już zakręciła przy lustrze wody !! Rosnie dosłownie w oczach!! Dzisiaj jest pełnych 5 dób od załozenia akwa.


Wiadomości w tym temacie
[200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 21.09.2009, 23:39
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez ethnix - 21.09.2009, 23:48
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 22.09.2009, 00:05
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez 3promile - 22.09.2009, 06:04
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 22.09.2009, 10:13
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez ethnix - 23.09.2009, 00:04
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez maja - 22.09.2009, 00:18
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 22.09.2009, 00:30
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 23.09.2009, 09:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 23.09.2009, 10:04
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 23.09.2009, 10:42
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 23.09.2009, 11:56
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 23.09.2009, 12:24
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 23.09.2009, 13:12
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 23.09.2009, 13:41
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 23.09.2009, 22:47
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 24.09.2009, 22:17
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 25.09.2009, 10:13
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 25.09.2009, 17:02
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 25.09.2009, 18:10
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 25.09.2009, 18:44
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez mattoid - 25.09.2009, 23:15
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 25.09.2009, 23:39
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez victus - 25.09.2009, 18:56
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 25.09.2009, 20:37
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 25.09.2009, 21:30
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez kuba93swdn - 25.09.2009, 21:31
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 25.09.2009, 21:43
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez mattoid - 25.09.2009, 23:55
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 26.09.2009, 00:51
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 27.09.2009, 00:27
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez ethnix - 27.09.2009, 01:27
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 27.09.2009, 01:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 28.09.2009, 23:20
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 29.09.2009, 07:33
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez kuba93swdn - 29.09.2009, 07:33
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 07.10.2009, 19:07
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 10.10.2009, 15:08
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 16.10.2009, 18:28
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 17.10.2009, 00:05
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez malutka243 - 17.10.2009, 00:33
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Asza_A - 17.10.2009, 12:00
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 17.10.2009, 21:02
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez raqu93 - 18.10.2009, 14:56
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez ethnix - 18.10.2009, 21:30
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez szopen84 - 18.10.2009, 22:56
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 18.10.2009, 23:10
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez apri cort - 19.10.2009, 10:06
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 19.10.2009, 10:29
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 24.10.2009, 01:50
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 24.10.2009, 11:29
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez malutka243 - 24.10.2009, 11:41
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 26.10.2009, 23:47
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez apri cort - 27.10.2009, 19:00
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 27.10.2009, 19:25
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Kejdi - 02.11.2009, 01:18
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 02.11.2009, 01:30
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Kejdi - 02.11.2009, 01:34
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 02.11.2009, 01:42
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 02.11.2009, 02:03
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 02.11.2009, 02:27
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 04.11.2009, 22:54
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 05.11.2009, 00:32
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 05.11.2009, 01:15
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 05.11.2009, 01:22
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 06.11.2009, 02:31
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez apri cort - 10.11.2009, 23:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 14.11.2009, 19:46
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez puka - 14.11.2009, 19:57
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 14.11.2009, 20:30
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 27.11.2009, 01:19
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez apri cort - 27.11.2009, 19:07
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez mlody84-07 - 27.11.2009, 21:42
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 27.11.2009, 22:59
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez wolfik - 28.11.2009, 00:03
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez fiqsny - 29.11.2009, 14:24
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 03.12.2009, 12:18
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Suomi - 03.12.2009, 15:13
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 04.12.2009, 00:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 13.12.2009, 02:04
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez peter10 - 13.12.2009, 13:58
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 13.12.2009, 16:15
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 17.12.2009, 00:28
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez P.Wędkarz - 17.12.2009, 00:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Krolik85 - 17.12.2009, 00:41
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez ethnix - 17.12.2009, 00:49
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 17.12.2009, 01:13
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 20.12.2009, 21:04
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez szopen84 - 20.12.2009, 23:35
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 22.12.2009, 22:50
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez ktos - 23.12.2009, 02:02
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Dawidov150 - 23.12.2009, 13:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez ras13 - 23.12.2009, 14:46
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez ras13 - 23.12.2009, 14:47
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 23.12.2009, 22:25
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 27.12.2009, 23:42
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez peter10 - 28.12.2009, 09:37
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 01.01.2010, 21:40
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez peter10 - 01.01.2010, 22:09
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 01.01.2010, 22:55
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Krolik85 - 07.01.2010, 22:36
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez spodek0525 - 07.01.2010, 22:41
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 07.01.2010, 23:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez nefrete1 - 08.01.2010, 11:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Krolik85 - 07.01.2010, 23:07
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kejdi - 07.01.2010, 23:19
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez malutka243 - 08.01.2010, 12:22
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez akwarystyk 030 - 08.01.2010, 12:38
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 10.01.2010, 12:14
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 10.01.2010, 12:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 10.01.2010, 18:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez ras13 - 10.01.2010, 20:00
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 12.01.2010, 11:46
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez marcela - 12.01.2010, 12:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez marcela - 12.01.2010, 12:31
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 12.01.2010, 12:36
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 17.01.2010, 01:35
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 25.01.2010, 12:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez peter10 - 25.01.2010, 12:59
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez szopen84 - 25.01.2010, 19:31
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez BlackHawk88 - 25.01.2010, 23:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez mikem - 26.01.2010, 00:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.01.2010, 01:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez hessusek - 26.01.2010, 07:13
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez grzesiek1993zag - 27.01.2010, 20:53
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Flavia - 27.01.2010, 21:43
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 30.01.2010, 02:41
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez grzesiek1993zag - 30.01.2010, 14:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Flavia - 01.02.2010, 21:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez krystian94 - 01.02.2010, 22:10
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Locko - 01.02.2010, 22:35
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 05.02.2010, 03:10
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Dawidov150 - 05.02.2010, 03:51
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez maja - 05.02.2010, 12:37
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 05.02.2010, 16:52
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 05.03.2010, 19:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 05.03.2010, 21:12
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Flavia - 05.03.2010, 21:14
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 05.03.2010, 21:14
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 06.03.2010, 23:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 07.03.2010, 01:19
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez agrareoligada - 20.03.2010, 00:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 20.03.2010, 09:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 20.03.2010, 21:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez sawik97 - 23.03.2010, 17:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 23.03.2010, 18:30
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez mcda-p - 23.03.2010, 19:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 05.04.2010, 22:50
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez grzesiek1993zag - 06.04.2010, 09:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.04.2010, 15:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez nefrete1 - 14.04.2010, 10:19
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 14.04.2010, 10:58
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.05.2010, 11:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez peter10 - 01.05.2010, 11:29
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.05.2010, 11:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez peter10 - 01.05.2010, 11:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.05.2010, 11:59
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 01.05.2010, 12:03
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Maciej_krakow - 01.05.2010, 12:08
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.05.2010, 16:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 01.05.2010, 17:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.05.2010, 20:47
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 01.05.2010, 21:36
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez mlody84-07 - 02.05.2010, 18:43
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 02.05.2010, 19:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 02.05.2010, 21:31
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 05.05.2010, 21:43
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez infaxx - 05.05.2010, 23:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 06.05.2010, 00:29
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez malutka243 - 13.05.2010, 13:26
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Ender - 02.06.2010, 22:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Ender - 02.06.2010, 22:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 11.06.2010, 16:07
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.06.2010, 19:05
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 11.06.2010, 20:20
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.06.2010, 22:12
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 11.06.2010, 22:35
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 12.06.2010, 13:08
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 12.06.2010, 18:35
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez peter10 - 12.06.2010, 18:38
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 12.06.2010, 22:25
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez WuIeK - 14.06.2010, 19:46
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 18.07.2010, 18:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.08.2010, 16:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 01.08.2010, 16:44
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez peter10 - 01.08.2010, 16:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 01.08.2010, 17:00
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 01.08.2010, 18:36
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 01.08.2010, 18:52
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.08.2010, 22:47
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 01.08.2010, 23:03
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.08.2010, 23:05
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 06.08.2010, 16:23
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 06.08.2010, 16:32
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 06.08.2010, 16:37
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 06.08.2010, 21:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 06.08.2010, 21:55
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.08.2010, 10:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Westagle - 11.08.2010, 11:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.08.2010, 11:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez WuIeK - 11.08.2010, 12:53
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Dawidov150 - 11.08.2010, 15:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.08.2010, 22:10
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez prof.Animal - 11.08.2010, 22:21
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.08.2010, 22:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Piotrek1234 - 11.08.2010, 22:59
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.08.2010, 23:23
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pietruch - 12.08.2010, 23:59
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.08.2010, 00:07
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 13.08.2010, 00:11
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pietruch - 13.08.2010, 00:14
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez watan - 14.08.2010, 14:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Nostromo - 15.08.2010, 15:53
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 17.08.2010, 15:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 17.08.2010, 15:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 17.08.2010, 19:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 17.08.2010, 19:31
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 17.08.2010, 19:33
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 17.08.2010, 19:36
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 17.08.2010, 19:37
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 18.08.2010, 20:09
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 19.08.2010, 09:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 20.08.2010, 21:23
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 20.08.2010, 22:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 20.08.2010, 22:34
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Aragon - 26.08.2010, 10:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.08.2010, 11:13
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez toomeka@wp.pl - 28.08.2010, 20:15
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 29.08.2010, 14:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Silverrro - 29.08.2010, 15:40
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 04.09.2010, 20:35
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez WuIeK - 05.09.2010, 15:09
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 05.09.2010, 16:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 05.09.2010, 20:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 12.09.2010, 20:34
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 12.09.2010, 20:44
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 12.09.2010, 21:09
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.09.2010, 17:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 13.09.2010, 17:31
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Picard - 13.09.2010, 18:11
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 14.09.2010, 12:07
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Aragon - 16.09.2010, 20:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.09.2010, 22:09
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 26.09.2010, 22:11
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.09.2010, 22:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 26.09.2010, 22:22
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.09.2010, 22:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 27.09.2010, 08:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 27.09.2010, 16:18
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 27.09.2010, 16:21
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 27.09.2010, 18:29
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 09.10.2010, 12:00
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 09.10.2010, 12:34
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.10.2010, 19:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 13.10.2010, 19:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.10.2010, 20:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 14.10.2010, 08:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez krzysztof1966 - 14.10.2010, 12:44
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Faxe - 14.10.2010, 17:16
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 16.10.2010, 00:30
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 20.10.2010, 19:56
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 20.10.2010, 21:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 20.10.2010, 21:55
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 20.10.2010, 22:09
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.11.2010, 19:07
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez katecheta22 - 13.11.2010, 20:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 13.11.2010, 20:20
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 13.11.2010, 21:14
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.11.2010, 23:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez michal123 - 13.11.2010, 23:30
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.11.2010, 22:37
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kroczek33 - 27.11.2010, 12:15
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 27.11.2010, 00:05
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Dawidov150 - 27.11.2010, 01:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 27.11.2010, 02:23
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 27.11.2010, 12:20
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 27.11.2010, 12:29
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez katecheta22 - 27.11.2010, 13:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 27.11.2010, 17:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez katecheta22 - 27.11.2010, 18:22
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 27.11.2010, 22:15
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez soul_hudson - 27.11.2010, 22:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 28.11.2010, 11:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Maciej_krakow - 28.11.2010, 12:26
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez soul_hudson - 28.11.2010, 21:37
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 28.11.2010, 21:44
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez soul_hudson - 28.11.2010, 22:19
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 28.11.2010, 23:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez soul_hudson - 28.11.2010, 23:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 28.11.2010, 23:48
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 29.11.2010, 22:15
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Bosman - 15.12.2010, 20:11
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.01.2011, 16:29
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 11.01.2011, 16:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez akwabrw - 11.01.2011, 16:41
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 11.01.2011, 16:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez katecheta22 - 11.01.2011, 16:52
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez michnik - 11.01.2011, 20:49
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 22.01.2011, 13:53
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez pimpek98 - 22.01.2011, 23:43
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Malutki - 23.01.2011, 00:48
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez tomeczeklama - 23.01.2011, 16:55
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez WuIeK - 09.02.2011, 23:20
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 09.02.2011, 23:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 10.02.2011, 00:05
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 04.06.2011, 15:21
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 04.06.2011, 16:50
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 04.06.2011, 17:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez wisnia0384 - 04.06.2011, 17:05
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 04.06.2011, 17:49
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 04.06.2011, 18:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kaja - 06.07.2011, 16:43
Excellent Mugshot Database Search Guide - przez FrankJScott - 18.07.2025, 17:18
Top Rated Thai Online Slot Casino Guide - przez FrankJScott - 05.08.2025, 01:25
Cool Workspace Management And Moving Solutions Guide - przez FrankJScott - 12.08.2025, 21:36
Cool Slot Gacor Tips - przez FrankJScott - 14.08.2025, 23:59
High Rated Currency Exchange Site - przez FrankJScott - 19.08.2025, 14:17
New <a href=https://www.museflow.ai/>piano learning app</a> Blog - przez FrankJScott - 07.09.2025, 03:11
Updated LOGIN SONTOGEL Site - przez FrankJScott - 07.09.2025, 21:02
New Rollebesetningen Website - przez FrankJScott - 23.09.2025, 23:08
Awesome Cybersecurity Security Site - przez FrankJScott - 07.10.2025, 20:21
Cool Longevity Formulas Blog - przez FrankJScott - 16.10.2025, 00:45
Awesome Cannabis Club Site - przez FrankJScott - 30.11.2025, 18:47
Excellent MIZUSLOT Website - przez FrankJScott - 29.03.2026, 02:13
Awesome 2026-27 News Guide - przez FrankJScott - 19.05.2026, 01:33

Skocz do: