25.09.2009, 23:39
mattoid napisał(a):Phi. Mój małżonek nie jeździ na wczasy ( dwa psy i kot), musi kupować auta z wielkimi bagaznikami ( dwa wielkie psy), musi wymyślając wycieczki sprawdzać czy wpuszczają na miejsce psy, musi je żywić, musi jeździc do weta, musi pieścić i znosić psie kradzieże. Musi znosić wrzaski nocne kota itd. I obawiam się, ze ta miska i wiadro na szafce salonowej może przelać nić goryczyapri cort napisał(a):Dlatego ja mam kilka 5l butelek w kuchni, można je przynieść nawet z piwnicy. I wierz mi nawet na 36m2 da się je pomieścić. I nie jest to rozmiar kuchni, tylko całego mieszkania
A w mojej rezydencji (39 m2) do podmiany zatrudniam baniaczki: 1 x 10 L + 3 lub 4 x 5 L. I żona mi jeszcze nie urwała...

Dostałam nowy korzeń. Fajniutki, prawie całkiem obrosnięty mchem Java. Tylko że na nim też widzę trochę glonów... Co mam zrobić? Wyczyscic? Przecież uszkodzę! Mech jest zdrowiutki i śliczny, tylko na granicy jego nitki glonów. Chyba, bo ja sie nie znam....
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html


