27.09.2009, 01:27
Widzę ziele ładnie rośnie
Ogólnie bardzo fajnie wygląda. Tylko tak jakoś wszysko jednej wielkości, tylny plan dorośnie wyżej mam nadzieję?
Ogólnie bardzo fajnie wygląda. Tylko tak jakoś wszysko jednej wielkości, tylny plan dorośnie wyżej mam nadzieję?
