29.09.2009, 07:33
Ładne akwarium, tylko ten korzeń jak by był ciut wyższy.
PS: Maja jak przycinać rośliny bo jak np. kabomba dorośnie do lustra wody to obciełem połowe, i to obcięte wsadziłem w podłoże to rosło, a tamto które było w podłożu cały czas jakby zmarniało i nie rosło
PS: Maja jak przycinać rośliny bo jak np. kabomba dorośnie do lustra wody to obciełem połowe, i to obcięte wsadziłem w podłoże to rosło, a tamto które było w podłożu cały czas jakby zmarniało i nie rosło
