25.10.2009, 00:27
Witam mam taką zagadkę i liczę że mi dacie jakiś dobry pomysł latem kupiłam super filtr kubełkowy do basenu (bo miałam ogromny basem) teraz basen zlikwidowałam (mąż zrobił sobie z niego oczko wodne) ale filtr mam nadal i moja zagadka myślę i kombinuje jakby go przerobić aby nadawał się do akwarium
http://www.lord4sport.pl/index.php?p458,...ontent=458
bo teraz to ma i za szerokie rury no i te ponad 3 tys l/h to by mi całe akwa ze wszystkim w 5 minut przejechało ,ale może wy macie jakiś pomysł

ja je zmodyfikować aby nadawało się do czegoś bo szkoda wyrzucić
http://www.lord4sport.pl/index.php?p458,...ontent=458
bo teraz to ma i za szerokie rury no i te ponad 3 tys l/h to by mi całe akwa ze wszystkim w 5 minut przejechało ,ale może wy macie jakiś pomysł


ja je zmodyfikować aby nadawało się do czegoś bo szkoda wyrzucić
Jestem po prostu The Best :D
