• 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie
#90

CODY napisał(a):Z tego co widzę to jest nie bardzo są chętni do zabierania głosu w tej sprawie ;/

Kolego ! planujesz mieć w akwarium ROŚLINY ? Jeśli tak to czym miałyby się odżywiać jeśli nie będzie w akwarium osadów z których będą sobie pobierać co im potrzebne . Ja od początku ( 18 miesięcy ) nie czyściłem dna akwarium ! To co sie podniesie przy podmianie wody i doleci do wlotu filtra to MAX jaki ubywa z akwarium . Kiedyś odmulałem akwarium co tydzień a co dwa tygodnie dokupowałem rośliny bo nic nie chciało rosnąć !Teraz to ja co dwa tygodnie zanosze moje rośliny do sklepu i dostaje w zamian pokarm , żelazo i multimineral . Łącznie akwarium posiadam już 5 lat z czego ostatnie 18 miesięcy to akwarium z którego jestem dumny !


Jeśli to ma być holender to odpada,ale jeśli nie to spokojnie możesz taki filtr podłączyć,zawsze można zrobić strefy dla rośli gdzie nie będzie rusztu.tylko pytanie masz zamiast zrobić ruszt czy stelaż z rur?Musisz ustalić jaki będzie przepływ.Ludzie którzy to stosują bardzo sobie chwalą ale jest jedna duża wada jak to czyścić?Po pewnym czasie rośliny przerosną filtr.poczytaj o Kafarski Koncept


Wiadomości w tym temacie
oswietlenie do akwa 200l - przez sylwii73 - 27.08.2007, 10:24
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez soul_hudson - 23.06.2010, 22:20
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez peter10 - 23.06.2010, 22:23
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tadzik78LBN - 06.05.2011, 19:39
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez kacperkrzyz - 09.05.2011, 15:53
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tadzik78LBN - 09.05.2011, 20:01
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez krzysio.k1 - 09.05.2011, 22:17
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tadzik78LBN - 10.05.2011, 10:15
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez krzysio.k1 - 10.05.2011, 23:08
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez lasztom - 11.05.2011, 00:01
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez XeVion - 23.05.2011, 18:02
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez lasztom - 23.05.2011, 21:11
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez XeVion - 23.05.2011, 21:36
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez victus - 24.05.2011, 07:57
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez fur - 24.05.2011, 11:50
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tyberiusz - 25.05.2011, 00:02
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Kondziu360 - 24.05.2011, 14:35
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez XeVion - 24.05.2011, 21:47
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Norka1990 - 24.05.2011, 22:01
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez fur - 25.05.2011, 10:20
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tyberiusz - 25.05.2011, 10:36
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez wisnia0384 - 05.06.2011, 22:20
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Kondziu360 - 07.06.2011, 10:12
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez wisnia0384 - 07.06.2011, 11:08
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Kondziu360 - 07.06.2011, 14:00
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez wisnia0384 - 07.06.2011, 20:00
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Kondziu360 - 07.06.2011, 20:07
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez wisnia0384 - 08.06.2011, 10:46
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez MiYu - 08.09.2011, 20:35
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Buddhist_Monk - 10.09.2011, 13:50
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez LinekWPR - 01.03.2012, 18:12
Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez tomekk35 - 18.03.2012, 23:03
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez damianoos - 03.04.2012, 18:56
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez f_kuba - 06.06.2012, 11:44
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez reebok22 - 26.08.2012, 15:31
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez akwarystyk - 22.09.2012, 21:07
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez stan__ - 29.11.2012, 14:12
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez KS_ARMANI - 04.12.2012, 21:39
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tyberiusz - 04.01.2013, 18:18
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Krynes - 04.01.2013, 00:17
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez KS_ARMANI - 04.01.2013, 10:55
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Amonhell - 08.02.2014, 19:58
RE: oswietlenie do akwa 200l - przez PorannaRosa - 27.08.2007, 12:32
JAKI FILTR DO 200L... - przez darecki123! - 15.12.2007, 10:28
RE: JAKI FILTR DO 200L... - przez CzikO - 15.12.2007, 17:20
jak zmienić oświetlenie w standardowej pokrywie 200lakwa corner - przez hubert - 20.12.2007, 23:24
Świetlówki do 200l - przez Aru - 15.01.2008, 23:32
RE: Świetlówki do 200l - przez Jokeru - 16.01.2008, 00:11
Sprzęt do 200l - przez buziaczek555 - 26.02.2008, 22:11
RE: Sprzęt do 200l - przez dax1990 - 26.02.2008, 22:58
RE: Sprzęt do 200l - przez Kesi - 27.02.2008, 00:54
RE: Sprzęt do 200l - przez buziaczek555 - 27.02.2008, 11:41
RE: Sprzęt do 200l - przez dawid2b - 27.02.2008, 16:07
RE: Sprzęt do 200l - przez buziaczek555 - 27.02.2008, 19:16
RE: Sprzęt do 200l - przez dawid2b - 27.02.2008, 19:25
RE: Sprzęt do 200l - przez bumboo - 27.02.2008, 19:27
RE: Sprzęt do 200l - przez buziaczek555 - 27.02.2008, 22:04
Pomoc w wyborze sprzętu do 200L - przez dc12345 - 08.12.2008, 00:07
RE: Pomoc w wyborze sprzętu do 200L - przez Tarkus - 08.12.2008, 15:27
Filtr do 200l - przez gwipaw - 12.12.2008, 17:01
RE: Filtr do 200l - przez andrzejkowac - 12.12.2008, 18:11
RE: Filtr do 200l - przez bumboo - 12.12.2008, 18:16
RE: Filtr do 200l - przez gwipaw - 12.12.2008, 18:52
Jaki sprzęt kupić do 200l ? - przez Michal1292 - 25.12.2008, 21:44
RE: Moje akwarium - przez andrzejkowac - 26.12.2008, 12:32
RE: Moje akwarium - przez Michal1292 - 26.12.2008, 13:57
RE: Moje akwarium - przez trezet - 26.12.2008, 16:07
RE: Moje akwarium - przez bony14akwa - 26.12.2008, 17:11
RE: Moje akwarium - przez Michal1292 - 26.12.2008, 17:24
RE: Jaki sprzęt kupić do 200l ? - przez Patrykolo14 - 26.12.2008, 19:13
RE: Moje akwarium - przez trezet - 26.12.2008, 22:09
Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 09.01.2009, 20:39
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 09.01.2009, 21:04
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 09.01.2009, 23:46
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 09.01.2009, 23:54
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Furion - 09.01.2009, 23:57
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez bumboo - 10.01.2009, 09:19
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 10.01.2009, 11:39
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 10.01.2009, 13:07
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 10.01.2009, 13:58
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 10.01.2009, 15:21
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 10.01.2009, 20:19
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 10.01.2009, 20:34
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 10.01.2009, 23:08
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 11.01.2009, 14:14
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 11.01.2009, 15:02
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 11.01.2009, 16:45
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 11.01.2009, 18:24
Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 15.02.2009, 10:45
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez JOKER - 15.02.2009, 11:32
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez pablo1107 - 20.03.2009, 14:23
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez hudini - 20.03.2009, 18:57
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 20.03.2009, 19:35
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez prof.Animal - 20.03.2009, 19:56
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 20.03.2009, 20:59
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez prof.Animal - 21.03.2009, 10:02
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez kilarkoprz - 21.03.2009, 10:13
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 21.03.2009, 12:00
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez prof.Animal - 21.03.2009, 13:33
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Malgorzata - 21.03.2009, 17:11
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 21.03.2009, 19:29
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Radeek - 21.03.2009, 22:21
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Butorek1 - 21.03.2009, 22:42
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 22.03.2009, 09:31
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez kilarkoprz - 22.03.2009, 14:04
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Radeek - 22.03.2009, 14:25
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 22.03.2009, 14:51
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Radeek - 22.03.2009, 17:34
200l akwa i grzlka 100watt - przez reich77 - 17.04.2009, 10:14
RE: 200l akwa i grzlka 100watt - przez Kesi - 17.04.2009, 15:56
RE: 200l akwa i grzlka 100watt - przez reich77 - 18.04.2009, 01:34
Czy Aqua Szut Senior wystarczy na akwa 200l - przez wisnia447 - 02.06.2009, 16:24
RE: Czy Aqua Szut Senior wystarczy na akwa 200l - przez Lobo77 - 06.06.2009, 14:15
RE: Czy Aqua Szut Senior wystarczy na akwa 200l - przez apri cort - 06.06.2009, 21:37
Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez rahvin - 11.06.2009, 10:19
RE: Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez muminek - 11.06.2009, 12:12
RE: Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez rahvin - 11.06.2009, 12:21
Jbl e900 w 200 l ?? - przez Trzciniak - 11.06.2009, 12:42
Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez marcin-noe - 23.06.2009, 18:26
RE: Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez marcin-noe - 04.07.2009, 15:33
RE: Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez strojter - 04.07.2009, 15:49
RE: Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez marcin_mw24 - 06.07.2009, 13:46
RE: Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez marcin-noe - 06.07.2009, 18:28
RE: Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez marcin-noe - 13.07.2009, 19:13
Który filtr? akwa 200l - przez logan89 - 19.08.2009, 19:22
RE: Który filtr? - przez kasper - 19.08.2009, 19:51
RE: Który filtr? akwa 200l - przez ethnix - 19.08.2009, 21:46
RE: Który filtr? akwa 200l - przez logan89 - 21.08.2009, 23:07
RE: Który filtr? akwa 200l - przez strojter - 21.08.2009, 23:14
RE: Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez CODY - 26.10.2009, 19:48
RE: Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez ss_langa - 26.10.2009, 20:35
RE: Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez rahvin - 26.10.2009, 20:48
Wyposażenie do akwarium 200L - przez aikr - 30.10.2009, 20:07
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez BaRaNeK - 30.10.2009, 20:10
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez strojter - 30.10.2009, 20:12
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez ethnix - 30.10.2009, 20:16
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez aikr - 30.10.2009, 20:28
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez ethnix - 30.10.2009, 20:57
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez ss_langa - 30.10.2009, 21:08
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez aikr - 30.10.2009, 21:17
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez ethnix - 30.10.2009, 22:54
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez aikr - 30.10.2009, 23:04
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez ethnix - 30.10.2009, 23:27
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez aikr - 30.10.2009, 23:37
Akwarium 200 l -jaki filtr - przez mateuszek78 - 31.12.2009, 01:06
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez Kesi - 31.12.2009, 19:50
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez BaNaNeK - 31.12.2009, 22:03
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez HELL BOY - 31.12.2009, 22:39
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez baarrteek - 01.01.2010, 01:09
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez toomeka@wp.pl - 17.01.2010, 18:20
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez toomeka@wp.pl - 17.01.2010, 18:23
Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez agnieszkam1 - 26.03.2010, 13:01
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez Pardos - 26.03.2010, 15:28
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez kacperkrzyz - 26.03.2010, 17:09
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez agnieszkam1 - 26.03.2010, 17:12
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez spin21 - 26.03.2010, 18:03
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez agnieszkam1 - 26.03.2010, 18:04
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez spin21 - 26.03.2010, 18:18
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez agnieszkam1 - 26.03.2010, 18:21
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez spin21 - 26.03.2010, 18:28
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez daroo - 26.03.2010, 23:58
600 zł do wydania - przez robto - 02.06.2010, 21:53
RE: 600 zł do wydania - przez Pardos - 02.06.2010, 22:00
RE: 600 zł do wydania - przez robto - 02.06.2010, 22:19
RE: 600 zł do wydania - przez peter10 - 02.06.2010, 22:21
RE: 600 zł do wydania - przez kacperkrzyz - 02.06.2010, 22:47
RE: 600 zł do wydania - przez sepher - 02.06.2010, 22:57
RE: 600 zł do wydania - przez kacperkrzyz - 02.06.2010, 23:05
KUBELEK - przez bartosz - 12.11.2012, 22:53
RE: KUBELEK - przez bobi - 13.11.2012, 11:40
Jaki filtr do akwarium 200l? - przez GOLUMN - 22.06.2014, 23:05
RE: Jaki filtr do akwarium 200l? - przez edison - 22.06.2014, 23:18
RE: Jaki filtr do akwarium 200l? - przez wtelek1 - 23.06.2014, 11:42
RE: Jaki filtr do akwarium 200l? - przez GOLUMN - 24.06.2014, 11:32

Skocz do: