30.10.2009, 20:07
Witam
Proszę o pomoc. Od kilku dniu czytam forum, ponieważ chcę założyć akwarium i chcę podejść do tego odpowiedzialnie.
Wybrałem obsadę do mojego akwarium:
4x skalar
1+3 mieczyk hellera
30x neon innesa
2x ramireza
8x kirysek panda
2x glonojad
ewentualnie dodatkowo 2 krewetki ??
Teraz muszę wybrać wyposażenie:
- filtr - chcę zewnętrzny, czytałem, że jest lepszy
- grzałka
- termometr
- oświetlenie
Nie czytałem jeszcze o roślinkach, zapoznaję się z wiedzą etapami, ale sporo tego jest. Chciałbym, żeby było sporo roślinek. Również w tym zakresie proszę o poradę.
Dzięki wielkie.
Proszę o pomoc. Od kilku dniu czytam forum, ponieważ chcę założyć akwarium i chcę podejść do tego odpowiedzialnie.
Wybrałem obsadę do mojego akwarium:
4x skalar
1+3 mieczyk hellera
30x neon innesa
2x ramireza
8x kirysek panda
2x glonojad
ewentualnie dodatkowo 2 krewetki ??
Teraz muszę wybrać wyposażenie:
- filtr - chcę zewnętrzny, czytałem, że jest lepszy
- grzałka
- termometr
- oświetlenie
Nie czytałem jeszcze o roślinkach, zapoznaję się z wiedzą etapami, ale sporo tego jest. Chciałbym, żeby było sporo roślinek. Również w tym zakresie proszę o poradę.
Dzięki wielkie.
