04.12.2009, 00:36
Suomi napisał(a):Gałęzatka była chwilowoPysia napisał(a):myślę, że chodzi o Cladophora aegagropila, pojawiła się faktycznie na którymś ze zdjęć z 26 października, też zauważyłam. chyba że to coś innego?fiqsny napisał(a):na zdjęciach widze jakieś zielone kule tzn jakby kamienie pokryte mchem co to właściwie jest ?Nie mam zielonych kuli ... Nie wiem o co Ci chodzi.suuper akwa
Poszła do malutkiego akwa które będzie dla krewetek 
Suomi napisał(a):Pysia, aż mi się wierzyć nie chce, że dopiero debiutujesz jako akwarystka. Świetna robota!Dzięki
Robię co mogę i to z przyjemnością 
Następne tarło kirysków. Dzisiaj rano znowu kolejna samica szalała jak wariatka z kieszonką pełną ikry. Pooblepiała mi szyby, rośliny i nawet gąbkę od filtra... Dopiero co kilka dni temu stresowałam się patrząc na wylęgające się larwy kirysków z pierwszego tarła a teraz to. Tamte pewnie juz stały się pokarmem dla ryb ...
Baniak zarasta. W tym tygodniu jestem ciągle w pracy i nawet fotki zrobić nie mogę. Wracam jak światło w baniaku gaśnie. A tu część roślin sięga do tafli, glosię już widać a sagittaria ekspansywna zarasta przód. Szybciutko muszę poprzycinać to wszystko

4.12.09r.

6.12.09r.
Wyrwałam dzisiaj 40 sadzonek sagittarii subulaty... Jutro dojdzie Eheim 2228 i pochodzi trochę z wewnętrznym. Chyba 2 tyg. wystarczy jak go zaleję brudami z wewnętrznego i wrzucę Bactozym?
Dzisiejszy baniak po wywalanko/przycince


9.12.09r.
Tu urosło, tam przycięłam






W chili obecnej tak to wygląda

12.12.09r.
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
