13.12.2009, 02:04
Pysiu, tak sobie myślę, że wstawiając nowe fotki możesz to robić w nowym poście, dzięki czemu zaktualizujesz cały wątek.
Mam nadzieję, że moderatorzy przymkną na to oko, bo zbiornik zmienia się dynamicznie i wart jest tego aby ludzie te zmiany oglądali i się uczyli na twoim przykładzie.
A akwarium jak zwykle coraz piękniejsze.
Jeśli zaczęłaś już nawożenie metodą EI to napisz co i jak dawkujesz.
Mam nadzieję, że moderatorzy przymkną na to oko, bo zbiornik zmienia się dynamicznie i wart jest tego aby ludzie te zmiany oglądali i się uczyli na twoim przykładzie.
A akwarium jak zwykle coraz piękniejsze.
Jeśli zaczęłaś już nawożenie metodą EI to napisz co i jak dawkujesz.
Potęga słów wielokrotnie powtarzanych jest wielka. Nie zwalnia nas to jednak z myślenia i dociekania prawdy drogą pogłębiania wiedzy i własnych doświadczeń.
