Sonda: Jak Ci się podoba mój Chaos?
Podoba mi się Bardzo
Podoba mi się
Jest średnio
Nie podoba mi się
    Wyniki sondy

  • 21 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak .
#82

maja napisał(a):Pysiu, tak sobie myślę, że wstawiając nowe fotki możesz to robić w nowym poście, dzięki czemu zaktualizujesz cały wątek.
Mam nadzieję, że moderatorzy przymkną na to oko, bo zbiornik zmienia się dynamicznie i wart jest tego aby ludzie te zmiany oglądali i się uczyli na twoim przykładzie.
Następnym razem tak zrobię jak będą jakieś zmiany Wink Dzięki .
maja napisał(a):A akwarium jak zwykle coraz piękniejsze.
Jeśli zaczęłaś już nawożenie metodą EI to napisz co i jak dawkujesz.
Akwarium zarosło strasznie, więc dzisiaj była drastyczna przycinka.
Co do EI to na razie kompletuję testy. Mam dopiero jeden do tego.... Mam nadzieję, że sprzedajac roslinki zarobię na następne choć ze dwa testy. W chwili obecnej dawkuję "na oko". Czyli jak widzę ze odpadają dolne liście to dawkuję makroelementy, a jak rośliny słabo rosną i ich stożki wzrostu zamierają- to mikroelementy.
Dużo pisania o tym, ale jak widzę ze cokolwiek jest nie tak to przeszukuję neta i zbieram informacje. Potem je przerabiam i staram się podać to , czego akurat brak.
To dość ciężkie, trudne i pracochłonne, ale jak widać chyba na razie skutkuje Wink Niestety mam coraz mniej czasu i zanim nie kupię wszystkich potrzebnych do EI testów to jednak będę musiała przejsć na gotowe nawozy Sad Święta nie pozwolą mi na dogłębną analize. Juz teraz wlałam gotowy nawóz z allegro .... I modlę się, aby nic się nie przytrafiło.

peter10 napisał(a):No Pysia jestem pod wrażeniem Wink zbiornik piękny i kondycja roślin b.dobra , wszystko ładnie wkomponowane . Gratuluje i pozdrawiam
Jak napisałam wyżej, dzisiaj nastąpiła drastyczna wycinka, a nawet wyrywanie. Zagęszczenie było już zbyt duże a to skutkuje marniejszymi roślinkami. Teraz znowu będą miały miejsce na rozrost Wink A wyrwałam / przycięłam sporo Wink Wieczorkiem zrobię fotki to zobaczycie jak marnie teraz w baniaku Smile

Zrobiłam Wink
Ołysiłam zbiornik strasznie :mrgreen: Mam wiadro roślin....
Jeszcze fruwają farfocle, bo fotka zaraz po dewastacji.

Średni heniu po przycince

Hetercia trochę poskromiona

Wybarwione końce rotalki ścięte

Aromatica w końcu będzie miała miejsce i światło

Przesadzone na razie tutaj

Znowu didiplis i średni heniu

I ogólne widoki






Wiadomości w tym temacie
[200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 21.09.2009, 23:39
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez ethnix - 21.09.2009, 23:48
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 22.09.2009, 00:05
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez 3promile - 22.09.2009, 06:04
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 22.09.2009, 10:13
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez ethnix - 23.09.2009, 00:04
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez maja - 22.09.2009, 00:18
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 22.09.2009, 00:30
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 23.09.2009, 09:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 23.09.2009, 10:04
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 23.09.2009, 10:42
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 23.09.2009, 11:56
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 23.09.2009, 12:24
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 23.09.2009, 13:12
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 23.09.2009, 13:41
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 23.09.2009, 22:47
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 24.09.2009, 22:17
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 25.09.2009, 10:13
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 25.09.2009, 17:02
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 25.09.2009, 18:10
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 25.09.2009, 18:44
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez mattoid - 25.09.2009, 23:15
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 25.09.2009, 23:39
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez victus - 25.09.2009, 18:56
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 25.09.2009, 20:37
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez apri cort - 25.09.2009, 21:30
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez kuba93swdn - 25.09.2009, 21:31
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 25.09.2009, 21:43
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez mattoid - 25.09.2009, 23:55
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 26.09.2009, 00:51
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 27.09.2009, 00:27
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez ethnix - 27.09.2009, 01:27
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :) - przez Pysia - 27.09.2009, 01:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 28.09.2009, 23:20
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 29.09.2009, 07:33
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez kuba93swdn - 29.09.2009, 07:33
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 07.10.2009, 19:07
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 10.10.2009, 15:08
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 16.10.2009, 18:28
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 17.10.2009, 00:05
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez malutka243 - 17.10.2009, 00:33
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Asza_A - 17.10.2009, 12:00
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 17.10.2009, 21:02
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez raqu93 - 18.10.2009, 14:56
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez ethnix - 18.10.2009, 21:30
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez szopen84 - 18.10.2009, 22:56
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 18.10.2009, 23:10
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez apri cort - 19.10.2009, 10:06
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 19.10.2009, 10:29
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 24.10.2009, 01:50
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 24.10.2009, 11:29
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez malutka243 - 24.10.2009, 11:41
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 26.10.2009, 23:47
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez apri cort - 27.10.2009, 19:00
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 27.10.2009, 19:25
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Kejdi - 02.11.2009, 01:18
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 02.11.2009, 01:30
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Kejdi - 02.11.2009, 01:34
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 02.11.2009, 01:42
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 02.11.2009, 02:03
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 02.11.2009, 02:27
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 04.11.2009, 22:54
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 05.11.2009, 00:32
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 05.11.2009, 01:15
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 05.11.2009, 01:22
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 06.11.2009, 02:31
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez apri cort - 10.11.2009, 23:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 14.11.2009, 19:46
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez puka - 14.11.2009, 19:57
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 14.11.2009, 20:30
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 27.11.2009, 01:19
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez apri cort - 27.11.2009, 19:07
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez mlody84-07 - 27.11.2009, 21:42
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 27.11.2009, 22:59
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez wolfik - 28.11.2009, 00:03
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez fiqsny - 29.11.2009, 14:24
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 03.12.2009, 12:18
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Suomi - 03.12.2009, 15:13
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 04.12.2009, 00:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez maja - 13.12.2009, 02:04
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez peter10 - 13.12.2009, 13:58
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 13.12.2009, 16:15
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 17.12.2009, 00:28
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez P.Wędkarz - 17.12.2009, 00:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Krolik85 - 17.12.2009, 00:41
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez ethnix - 17.12.2009, 00:49
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 17.12.2009, 01:13
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 20.12.2009, 21:04
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez szopen84 - 20.12.2009, 23:35
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 22.12.2009, 22:50
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez ktos - 23.12.2009, 02:02
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Dawidov150 - 23.12.2009, 13:36
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez ras13 - 23.12.2009, 14:46
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez ras13 - 23.12.2009, 14:47
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 23.12.2009, 22:25
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 27.12.2009, 23:42
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez peter10 - 28.12.2009, 09:37
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 01.01.2010, 21:40
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez peter10 - 01.01.2010, 22:09
RE: [200l ogólne]- pierwsze w domu :)aktualizacja str. 4 - przez Pysia - 01.01.2010, 22:55
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Krolik85 - 07.01.2010, 22:36
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez spodek0525 - 07.01.2010, 22:41
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 07.01.2010, 23:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez nefrete1 - 08.01.2010, 11:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Krolik85 - 07.01.2010, 23:07
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kejdi - 07.01.2010, 23:19
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez malutka243 - 08.01.2010, 12:22
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez akwarystyk 030 - 08.01.2010, 12:38
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 10.01.2010, 12:14
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 10.01.2010, 12:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 10.01.2010, 18:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez ras13 - 10.01.2010, 20:00
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 12.01.2010, 11:46
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez marcela - 12.01.2010, 12:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez marcela - 12.01.2010, 12:31
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 12.01.2010, 12:36
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 17.01.2010, 01:35
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 25.01.2010, 12:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez peter10 - 25.01.2010, 12:59
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez szopen84 - 25.01.2010, 19:31
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez BlackHawk88 - 25.01.2010, 23:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez mikem - 26.01.2010, 00:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.01.2010, 01:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez hessusek - 26.01.2010, 07:13
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez grzesiek1993zag - 27.01.2010, 20:53
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Flavia - 27.01.2010, 21:43
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 30.01.2010, 02:41
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez grzesiek1993zag - 30.01.2010, 14:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Flavia - 01.02.2010, 21:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez krystian94 - 01.02.2010, 22:10
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Locko - 01.02.2010, 22:35
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 05.02.2010, 03:10
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Dawidov150 - 05.02.2010, 03:51
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez maja - 05.02.2010, 12:37
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 05.02.2010, 16:52
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 05.03.2010, 19:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 05.03.2010, 21:12
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Flavia - 05.03.2010, 21:14
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 05.03.2010, 21:14
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 06.03.2010, 23:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 07.03.2010, 01:19
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez agrareoligada - 20.03.2010, 00:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 20.03.2010, 09:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 20.03.2010, 21:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez sawik97 - 23.03.2010, 17:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 23.03.2010, 18:30
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez mcda-p - 23.03.2010, 19:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 05.04.2010, 22:50
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez grzesiek1993zag - 06.04.2010, 09:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.04.2010, 15:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez nefrete1 - 14.04.2010, 10:19
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 14.04.2010, 10:58
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.05.2010, 11:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez peter10 - 01.05.2010, 11:29
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.05.2010, 11:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez peter10 - 01.05.2010, 11:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.05.2010, 11:59
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 01.05.2010, 12:03
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Maciej_krakow - 01.05.2010, 12:08
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.05.2010, 16:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 01.05.2010, 17:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.05.2010, 20:47
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 01.05.2010, 21:36
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez mlody84-07 - 02.05.2010, 18:43
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 02.05.2010, 19:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 02.05.2010, 21:31
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 05.05.2010, 21:43
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez infaxx - 05.05.2010, 23:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 06.05.2010, 00:29
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez malutka243 - 13.05.2010, 13:26
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Ender - 02.06.2010, 22:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Ender - 02.06.2010, 22:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 11.06.2010, 16:07
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.06.2010, 19:05
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 11.06.2010, 20:20
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.06.2010, 22:12
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 11.06.2010, 22:35
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 12.06.2010, 13:08
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 12.06.2010, 18:35
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez peter10 - 12.06.2010, 18:38
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 12.06.2010, 22:25
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez WuIeK - 14.06.2010, 19:46
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 18.07.2010, 18:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.08.2010, 16:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 01.08.2010, 16:44
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez peter10 - 01.08.2010, 16:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 01.08.2010, 17:00
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 01.08.2010, 18:36
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 01.08.2010, 18:52
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.08.2010, 22:47
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 01.08.2010, 23:03
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 01.08.2010, 23:05
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 06.08.2010, 16:23
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 06.08.2010, 16:32
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 06.08.2010, 16:37
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 06.08.2010, 21:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 06.08.2010, 21:55
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.08.2010, 10:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Westagle - 11.08.2010, 11:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.08.2010, 11:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez WuIeK - 11.08.2010, 12:53
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Dawidov150 - 11.08.2010, 15:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.08.2010, 22:10
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez prof.Animal - 11.08.2010, 22:21
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.08.2010, 22:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Piotrek1234 - 11.08.2010, 22:59
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.08.2010, 23:23
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pietruch - 12.08.2010, 23:59
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.08.2010, 00:07
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 13.08.2010, 00:11
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pietruch - 13.08.2010, 00:14
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez watan - 14.08.2010, 14:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Nostromo - 15.08.2010, 15:53
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 17.08.2010, 15:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 17.08.2010, 15:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 17.08.2010, 19:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 17.08.2010, 19:31
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 17.08.2010, 19:33
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 17.08.2010, 19:36
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 17.08.2010, 19:37
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 18.08.2010, 20:09
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 19.08.2010, 09:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 20.08.2010, 21:23
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 20.08.2010, 22:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 20.08.2010, 22:34
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Aragon - 26.08.2010, 10:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.08.2010, 11:13
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez toomeka@wp.pl - 28.08.2010, 20:15
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 29.08.2010, 14:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Silverrro - 29.08.2010, 15:40
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 04.09.2010, 20:35
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez WuIeK - 05.09.2010, 15:09
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 05.09.2010, 16:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 05.09.2010, 20:01
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 12.09.2010, 20:34
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 12.09.2010, 20:44
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 12.09.2010, 21:09
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.09.2010, 17:24
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 13.09.2010, 17:31
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Picard - 13.09.2010, 18:11
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 14.09.2010, 12:07
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Aragon - 16.09.2010, 20:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.09.2010, 22:09
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 26.09.2010, 22:11
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.09.2010, 22:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 26.09.2010, 22:22
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.09.2010, 22:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 27.09.2010, 08:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 27.09.2010, 16:18
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 27.09.2010, 16:21
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 27.09.2010, 18:29
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 09.10.2010, 12:00
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 09.10.2010, 12:34
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.10.2010, 19:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 13.10.2010, 19:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.10.2010, 20:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 14.10.2010, 08:02
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez krzysztof1966 - 14.10.2010, 12:44
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Faxe - 14.10.2010, 17:16
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 16.10.2010, 00:30
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 20.10.2010, 19:56
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 20.10.2010, 21:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 20.10.2010, 21:55
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 20.10.2010, 22:09
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.11.2010, 19:07
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez katecheta22 - 13.11.2010, 20:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 13.11.2010, 20:20
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 13.11.2010, 21:14
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 13.11.2010, 23:28
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez michal123 - 13.11.2010, 23:30
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 26.11.2010, 22:37
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kroczek33 - 27.11.2010, 12:15
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 27.11.2010, 00:05
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Dawidov150 - 27.11.2010, 01:57
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 27.11.2010, 02:23
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 27.11.2010, 12:20
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 27.11.2010, 12:29
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez katecheta22 - 27.11.2010, 13:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 27.11.2010, 17:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez katecheta22 - 27.11.2010, 18:22
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 27.11.2010, 22:15
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez soul_hudson - 27.11.2010, 22:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 28.11.2010, 11:17
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Maciej_krakow - 28.11.2010, 12:26
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez soul_hudson - 28.11.2010, 21:37
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 28.11.2010, 21:44
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez soul_hudson - 28.11.2010, 22:19
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 28.11.2010, 23:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez soul_hudson - 28.11.2010, 23:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 28.11.2010, 23:48
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez militarius - 29.11.2010, 22:15
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Bosman - 15.12.2010, 20:11
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 11.01.2011, 16:29
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez apri cort - 11.01.2011, 16:39
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez akwabrw - 11.01.2011, 16:41
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez susel - 11.01.2011, 16:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez katecheta22 - 11.01.2011, 16:52
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez michnik - 11.01.2011, 20:49
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 22.01.2011, 13:53
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez pimpek98 - 22.01.2011, 23:43
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Malutki - 23.01.2011, 00:48
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez tomeczeklama - 23.01.2011, 16:55
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez WuIeK - 09.02.2011, 23:20
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez greg3or - 09.02.2011, 23:27
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Pysia - 10.02.2011, 00:05
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 04.06.2011, 15:21
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 04.06.2011, 16:50
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 04.06.2011, 17:04
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez wisnia0384 - 04.06.2011, 17:05
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kondziu360 - 04.06.2011, 17:49
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez bomboszek - 04.06.2011, 18:42
RE: [200l ogólne]- Mój prywatny Chaos - czyli pierwszy baniak . - przez Kaja - 06.07.2011, 16:43
Excellent Mugshot Database Search Guide - przez FrankJScott - 18.07.2025, 17:18
Top Rated Thai Online Slot Casino Guide - przez FrankJScott - 05.08.2025, 01:25
Cool Workspace Management And Moving Solutions Guide - przez FrankJScott - 12.08.2025, 21:36
Cool Slot Gacor Tips - przez FrankJScott - 14.08.2025, 23:59
High Rated Currency Exchange Site - przez FrankJScott - 19.08.2025, 14:17
New <a href=https://www.museflow.ai/>piano learning app</a> Blog - przez FrankJScott - 07.09.2025, 03:11
Updated LOGIN SONTOGEL Site - przez FrankJScott - 07.09.2025, 21:02
New Rollebesetningen Website - przez FrankJScott - 23.09.2025, 23:08
Awesome Cybersecurity Security Site - przez FrankJScott - 07.10.2025, 20:21
Cool Longevity Formulas Blog - przez FrankJScott - 16.10.2025, 00:45
Awesome Cannabis Club Site - przez FrankJScott - 30.11.2025, 18:47
Excellent MIZUSLOT Website - przez FrankJScott - 29.03.2026, 02:13
Awesome 2026-27 News Guide - przez FrankJScott - 19.05.2026, 01:33

Skocz do: