17.12.2009, 01:13
P.Wędkarz napisał(a):Przepiękne akwariumDzięki

Krolik85 napisał(a):Bardzo ładny zbiornik, widać, że masz rękę do roślin, a co do Baenschi są przepiękne. Gdzie kupiłaś F0 ?Znowu mam 50 sagittarki
F0 kupiłam jakoby niechcący. Do ogólnego szkoda takich ryb. Nie po to są odławiane aby słuzyć wyłącznie do oglądania. Niestety, nie było ani F1 ani F2 samców. Wiec wyboru nie miałam
A kupiłam od apistomaniaka z apisto
Kto szuka to znajdzie wszystko
ethnix napisał(a):Woow. Na prawdę ślicznie ci to wyszło Pysiu. No i trzeba pogratulować pielęgnacji i ręki, że tak wszystko ładnie rośnie oby tak dalej.Dziękuję
Tez mam potknięcia. Chyba ciut przenawoziłam. Mam nalot na szybie miejscami. Tak wielkości dziesięciogroszówek. I kilka kropek na glosi. Do tego kuzyn dużego heńka mi kompletnie pada..... To pierwsza roślinka której nie daję rady
Jutro poleci w diabli, bo nie będę trzymać czegoś na siłę czemu się u mnie nie podoba
Podetnę i dosadzę na jego miejsce rotalki indici. Od razu ciut zmienie bo kupiłam śliczna green rotalke
Czas powoli prawą stronę ogarnąć. Skoro indice jest u mnie dobrze, to green też powinno
Zdaję sobie sprawę, ze nie ma baniaka w którym wszystkie gatunki będą sie czuły dobrze. Tak więc z gatunków posadzonych wybieram te, które rosną
A rybkom chyba z tym dobrze
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
