20.12.2009, 21:04
Jako że zrobiłam zmiany ze względu na pielęgniczki Inki to pozwoliłam sobie napisać nowy post bez edytowania 
Pielęgniczki są zupełnie inne niż reszta rybek. Mają specyficzne zachowania i musi im się naprawdę coś pobobać żeby to zaakceptowały. Czuły się zagubione i po obserwacji postanowiłam nieco zmienić wystrój. Dodałam też większa ilość kokosów, aby samiczki sobie wybrały rewiry. Widocznie im się spodobało bo wyszły po demolce z ukrycia w końcu i zaczęło się.... Neonek jeden zarobił bo wlazł pod nóż
Kiryski ganiane spod kokosów. Samiec poluje na krewecie
Nie da się oderwać od baniaka bo ciągle jest co obserwować 
Teraz to wygląda tak:

Trochę czasu mienie zanim urośnie tylni plan
Potem trzeba to wszystko uformować i mam nadzieję że to będzie koniec aranżacji mojego Chaosu

Pielęgniczki są zupełnie inne niż reszta rybek. Mają specyficzne zachowania i musi im się naprawdę coś pobobać żeby to zaakceptowały. Czuły się zagubione i po obserwacji postanowiłam nieco zmienić wystrój. Dodałam też większa ilość kokosów, aby samiczki sobie wybrały rewiry. Widocznie im się spodobało bo wyszły po demolce z ukrycia w końcu i zaczęło się.... Neonek jeden zarobił bo wlazł pod nóż
Kiryski ganiane spod kokosów. Samiec poluje na krewecie
Nie da się oderwać od baniaka bo ciągle jest co obserwować 
Teraz to wygląda tak:

Trochę czasu mienie zanim urośnie tylni plan
Potem trzeba to wszystko uformować i mam nadzieję że to będzie koniec aranżacji mojego Chaosu
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
