23.12.2009, 02:02
hejka
przez przypadek wszedlem do tego tematu...
z wielka przyjemnoscia przegladalem kazda kolejna strone watku!!!
jak ujrzalem pierwsza fotke akwarium to pomyslalem "jest git, co Ona chce zmieniac", ale kazda kolejna aranzacja podobala mi sie bardziej od poprzedniej.
ja dobiero zakladam swoje akwarium, niestety nie tak duze jak Twoje stoi puste w pokoju (roslinki i filtr sa w drodze), mam nadzieje ze kiedys przynajmniej w 1/10 bedzie mialo urok Twojego.
gdybys miala kiedys z nadmiarem roslin to wydaje mi sie ze bedziemy sie mogli "dogadac" - jestem z TG
co do Twoich slow: [...mam nadzieję że to będzie koniec aranżacji mojego Chaosu.] - jakos nie wydaje mi sie hihi. pewnie nie minie miesiac a zobacze jeszcze ladniejszy wystroj akwarium.
pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow...
przez przypadek wszedlem do tego tematu...
z wielka przyjemnoscia przegladalem kazda kolejna strone watku!!!
jak ujrzalem pierwsza fotke akwarium to pomyslalem "jest git, co Ona chce zmieniac", ale kazda kolejna aranzacja podobala mi sie bardziej od poprzedniej.
ja dobiero zakladam swoje akwarium, niestety nie tak duze jak Twoje stoi puste w pokoju (roslinki i filtr sa w drodze), mam nadzieje ze kiedys przynajmniej w 1/10 bedzie mialo urok Twojego.
gdybys miala kiedys z nadmiarem roslin to wydaje mi sie ze bedziemy sie mogli "dogadac" - jestem z TG

co do Twoich slow: [...mam nadzieję że to będzie koniec aranżacji mojego Chaosu.] - jakos nie wydaje mi sie hihi. pewnie nie minie miesiac a zobacze jeszcze ladniejszy wystroj akwarium.
pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow...
