27.12.2009, 23:42
Nastąpiła przycinka. Poszło sporo rotalki i heterci. Pojawiły się też kropki pojedyńcze na glosi i lekki nalot na tylniej szybie. Po podmianie wody test na PO4 wykazał 0,05ppm. Czyli sporo za mało. Jako ze nie mam KH2PO4 na składzie to szybciutko zamówiłam. Teraz czeka mnie wyliczanka ile tego wlać w ilu rozpuszczone 

No dobra
Jak rozpuszczę 10 ml w 100ml wody to żeby uzyskać 0,5ppm muszę wlać 1ml roztworu. Chyba....


No dobra
Jak rozpuszczę 10 ml w 100ml wody to żeby uzyskać 0,5ppm muszę wlać 1ml roztworu. Chyba....
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
