08.01.2010, 11:28
Pysia napisał(a):Ja widywałam ładniejszeTen zbiornik nie ma reguł. Brak szablonów itd. Jest jaki jest
Tak jak i ja
I o to chodzi!!! Jest dziki i nieprzewidywalny. A najważniejsze, że odzwierciedla Ciebie, a nie czyjąś inną pracę. Zresztą uważam, że szablony to nic złego - bo jeśli podchodzi się do sprawy z sercem i zaangażowaniem, to zawsze, nawet w najpospolitszym szablonie, zostawia się dużo siebie i przez to praca nabiera oryginalnego i wyjątkowego charakteru

Ale poleciałam ... fiu

A tak w skrócie - piękny busz

Ten zbiornik nie ma reguł. Brak szablonów itd. Jest jaki jest