Chciałbym dokupić coś "glonożernego" do mojego 72-litrowego akwarium, tylko nie wiem na co się zdecydować. W grę wchodzą albo 4-5 otosków lub dokupienie 6 krewetek amano.
Moja obsada:
- 8 neonów czerwonych
- 7 drobnoustków
- 4 zwinniki czerwonouste
- 3 krewetki filtrujące
- 4 krewetki amano
Pomożecie ?
Moja obsada:
- 8 neonów czerwonych
- 7 drobnoustków
- 4 zwinniki czerwonouste
- 3 krewetki filtrujące
- 4 krewetki amano
Pomożecie ?
Ogólne 75l
http://www.akwaswiat.net/-75-ogolne-zwirek-t-20356.html
Krewetkarium 16l
http://www.akwaswiat.net/-16l-krewetkari...19753.html
