16.01.2010, 23:46
Na szczęście nie mam problemu z glonami, ale chodziło mi o "zabezpieczenie" przed tego rodzaju problemem. A filtr mam (chyba) dobry - AQuaEl UNIFILTER 500.
Ogólne 75l
http://www.akwaswiat.net/-75-ogolne-zwirek-t-20356.html
Krewetkarium 16l
http://www.akwaswiat.net/-16l-krewetkari...19753.html
