17.01.2010, 10:48
Daj do krewetkarium:
- 3 krewetki filtrujące
- 4 krewetki amano
Dokup: Otoski tak z 5(bo ryba stadna)
- 3 krewetki filtrujące
- 4 krewetki amano
Dokup: Otoski tak z 5(bo ryba stadna)
Akwa 60L(do zagospodarowania)
Akwa25L(Będzie chyba bojownik)
