08.02.2010, 14:43
Nie, za długo.
Co do temperatury, ospę leczymy w 31 stopniach. Ten jeden stopień ma dużą wartość, ponieważ, dopiero od 31 stopni kulorzęsek odpuszcza sobie i ryby wtedy zaczynają się bronić.
Niby tylko jeden stopień ale dużo można zyskać
Co do temperatury, ospę leczymy w 31 stopniach. Ten jeden stopień ma dużą wartość, ponieważ, dopiero od 31 stopni kulorzęsek odpuszcza sobie i ryby wtedy zaczynają się bronić.
Niby tylko jeden stopień ale dużo można zyskać
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
