23.02.2010, 23:10
Mam jeszcze kilka pytań butla to nie bimbrownia więc czy butle trzeba wyłączać na noc?Jak tak to w jaki sposób to robić czy jedynym wyjściem jest elektrozawór(dość spory wydatek)acha czy butla może być umieszczona na szafie u góry a akwarium na dole i czy butla może być ustawiona pod kątem?
