04.03.2010, 14:00
A nie mogę trzymać bojka 1+2+krewecie rc ???
I mam pytanie na jaką obsadę zmienić tę co teraz mam w 45l???
1x zbrojnik
2x neon inessa
2x platka
2x kardynałek chiński
2x mieczyk
4x rozbora klinowa
10x gupik + kilka narybku
2x kirysek spiżowy
I mam pytanie na jaką obsadę zmienić tę co teraz mam w 45l???
1x zbrojnik
2x neon inessa
2x platka
2x kardynałek chiński
2x mieczyk
4x rozbora klinowa
10x gupik + kilka narybku
2x kirysek spiżowy
