• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[25l] Jaka obsada
#6

Bojownik nie nadaje sie do krewetek. Zje je. Nawet mały potrafi zjeść dorosłą krewetkę.

1x zbrojnik--->
2x neon inessa--
2x platka
2x kardynałek chiński
2x mieczyk
4x rozbora klinowa
10x gupik + kilka narybku
2x kirysek spiżowy

Tutaj zamień wszystko na harem bojownika + 7 razbor klinowych+ 5 kirysków pigmejków

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!


Wiadomości w tym temacie
[25l] Jaka obsada - przez akwabrw - 04.03.2010, 13:22
RE: [25l] Jaka obsada - przez akinom.93 - 04.03.2010, 13:28
RE: [25l] Jaka obsada - przez akwabrw - 04.03.2010, 13:33
RE: [25l] Jaka obsada - przez bikus - 04.03.2010, 13:55
RE: [25l] Jaka obsada - przez akwabrw - 04.03.2010, 14:00
RE: [25l] Jaka obsada - przez bercia289 - 04.03.2010, 14:16
RE: [25l] Jaka obsada - przez akwabrw - 04.03.2010, 16:55
RE: [25l] Jaka obsada - przez bercia289 - 04.03.2010, 16:59
RE: [25l] Jaka obsada - przez akwabrw - 04.03.2010, 19:56
RE: [25l] Jaka obsada - przez BaNaNeK - 04.03.2010, 20:19
RE: [25l] Jaka obsada - przez apri cort - 04.03.2010, 21:07
RE: [25l] Jaka obsada - przez akwabrw - 05.03.2010, 16:44
RE: [25l] Jaka obsada - przez bercia289 - 05.03.2010, 16:51
RE: [25l] Jaka obsada - przez akwabrw - 05.03.2010, 17:30
RE: [25l] Jaka obsada - przez akinom.93 - 05.03.2010, 17:31
RE: [25l] Jaka obsada - przez bercia289 - 05.03.2010, 17:32
RE: [25l] Jaka obsada - przez akwabrw - 05.03.2010, 18:04

Skocz do: