04.03.2010, 16:59
Dziwisz się min dla bojownika to 30l, a 3l to on nawet nie ma gdzie pływać.Bojownik Twojego kolegi, pewnie mysli jak powiesić się na sztucznej roślince;/
Ja mam bojowniki w 200l i nie wiem jakim cudem samiczka najmniejsza samiczka szalała z krewetką w pysku, hmm dorosłą red cherry. Nawet nie wiem skąd wzięła się tam ta krewetka.
Ja mam bojowniki w 200l i nie wiem jakim cudem samiczka najmniejsza samiczka szalała z krewetką w pysku, hmm dorosłą red cherry. Nawet nie wiem skąd wzięła się tam ta krewetka.
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
