20.03.2010, 09:57
agrareoligada napisał(a):Dlaczego ja dopiero dziś znalazłam Twoje cudo na forum??????????????Pysiu po prostu brak mi słów i nic nie powiem ,bo mnie zatkało.Ty jesteś fanatyczką!
Fanatyzm mi się bardzo brzydko kojarzy. To mocne słowo
A ja po prostu jak już coś robię, to najlepiej jak potrafię ... A jak juz chodzi o zyjątka, to żartów nie ma. A dlaczego dopiero tu trafiłaś to nie wiem
)))) Mało się udzielam w temacie. Brak mi czasu .
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
