01.05.2010, 11:39
peter10 napisał(a):Mam wrażenie że znowu bawisz się w rośliny :-P zaczyna się tworzenie "aranżacji"całkiem ciekawy baniak
Nie
Nie bawię się w rośliny. Aranżacje tworzą się samoistnie poprzez wzrost roślin. One zyją własnym życiem. Ja już dawno straciłam kontrole nad zielskiem
Bardzo szybko to rośnie i ciężko utrzymać jakąkolwiek aranżacje. A nie zamierzam robić restartu przez zielsko
Niech se rośnie jak chce
Ja tylko co kilka dni nożyczki i heja hahaha
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
